Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a pár napos babának az...

Ha a pár napos babának az egyik szeme erre kallódik el, a másik pedig remegve arra, ay normális? Másnak is volt ilyen? Olyan is volt, hogy csak ay egyik egy-egy kört tett meg önállóan.

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó hozzászólás most komoly? Te neked van fogalmad róla, hogy egy szegény magatehetetlen újszülöttnek mit jelent az ha nincs vele minden rendben????! És hogy a szülőnek, aki vigyázott rá 9 hónapon keresztül, várta és nem utolsó sorban megszülte, ez mekkora bánat??! Te gondolkozol egyáltalán mielőtt ilyen nevetgélős vicces megjegyzést írsz??


A kisbabámat megvizsgálta neurológus, azt mondta, hogy oxigénhiányos lett szülés közben, és emiatt renyhék az izmai. Emellett volt egy kis agyvérzése, amiből egy 3mm-es ciszta maradt a koponyaultrahang szerint.


Remélem ezen is jót nevetsz kedves utolsó, legalább neked jó kedved van. Gratulálok neked hozzá.

2012. nov. 12. 00:26
 22/23 anonim ***** válasza:
ne haragudj, csak szokatlan volt a megfogalmazásod, de nem akartalak megbántani, nem tudtam, hogy komoly baj van :(
2012. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én elsőre meg értettem .Kisfiam is így volt nagyon fura volt aggódtam én is ,de a kórházi dr.nő mondta hogy normális védőnő is, pár hét alatt el múlt .
2021. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!