Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő múlva hat a Panadol...

Mennyi idő múlva hat a Panadol szirup?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megint lázas,38,6.De lehet elviszem ügyeletre,ma már 3. napja lázas.A torka fáj.
2012. nov. 3. 12:18
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az érdeklődést
2012. nov. 3. 12:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia..

Remélem jobban van már a gyerkőc.


Ha nem bánod írnék a Panadol "védelmében".

Én sem tudtam róla de egy nagyon lelkes fiatal gyógyszerész felvilágosított:)


A Panadol az a lázcsillapító,ami nem viszi le teljesen a lázat,hanem hagyja a szervezetet dolgozni,ha 38-38.5 fok közelében tudod vele tartani a hőt az már nagyon jó,mert közben a test hője dolgozni tud a kórokozók ellen.

A Nurofen az ,amelyik inkább leviszi a lázat,szóval magasabb láznál,az ebből a szempontból hatékonyabb.

A lányom,amikor lázas volt felváltva adtam neki a panadolt a nurofennel,éjjelre kapta a nurofent nappal pedig a panadolt.

Nálunk a gyermekorvos kifejezetten Panadol "párti".


Üdv. és mielőbbi gyógyulást kivánok!!

2012. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod kedves utolsó válaszoló.

A panadollal kapcsolatban mi is valami ilyesmire gondoltunk a férjemmel.csak pont este adtam be a kicsinek először és így nagyon furcsa volt ez a hatás,hogy igaz 3 órán keresztül,de lassacskán levitte.

Igen,ez inkább nappalra jobb.

Már jobban van a gyerkőc,igaz estére megint felment a láza,de voltunk ügyeleten és kapott antibiotikumot.Reméljük hamar felépül.

Köszönöm a választ is és az érdeklődést a gyermek felől.:)

2012. nov. 3. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!