Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti otthagyjnatok?

Ti otthagyjnatok?

Figyelt kérdés
a lanyom nagyapja eleg fura tipus. pl ha elmondanam neki h csak 11kor ehet,akkor mar fel 10-kor megetetne,mert biztos azert sir v ragja az oklet,hiaba mondanam h fokzik... akaratos,mondvan felnevelt 6 gyereket... (sose...csak a penzt adta le). maskor bent aludt a lanyom a szobajukban hason,az elettarsa aposomnak bement hozza (o is fura no...40 eves nincs gyereke) es kijott h jol alszik. Bementem,hat az orra a pledbe volt. etetni megtudjak,de nem szivesen engedem. mindig kiakarja aposom venni a kezembol h o majd megeteti. nem szoktam engedni. aposom elettarsanal pl nem szeret a lanyom,mindig sir... aposomnal nagyon szeret. a no meg annyira bizonytalanul fogja h rossz nezni. pelenkazni nem tudom h tudnak-e. ellentmondananak. multkor is rajuk kellett szolnom,h 3 honapos,ne ultessek. ezeket leirva mar meg is hoztam a dontest...pedig 3 honap utan jo lett vna elmenni vasarolgatni. kb 3 orat hagytam vna ott,de igy nem. sztetek elvihetjuk magunkkal a picilanyt vasarolni?
2012. nov. 3. 07:22
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Vigyétek magatokkal
2012. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk senkink nincsen a közelben. Mi mindenhova vittük a gyerekeket, a nagyobbik 3 hósan már repült is. Hogyna vihetnétek el vásárolni. Azt nézzétek hogy a gyereknek legyen jó. ha nem szeret babakocsiba akkor kösd magadra, legyen hely ahol szoptatod, eteted.


Èn szivesen hagynám anyósomra, de nincsen senkink ezért mindegyik jön velünk. Tudod mekkora stress két kicsivel neki indulni? de ha enni akarunk akkor megyünk.

2012. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi a bena fogalmazasert es a helyesirasi hibaert,csak siettem.
2012. nov. 3. 07:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Miert ne vihetnetek?Az enyem 3 honaposan mar repult!Vidd magatokkal,Te is nyugodt vagy,a gyerek meg elnezelodik.
2012. nov. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az,h stresszes,csak se kengurunk,se kendonk es a kezemben kellene vinnem. De nem baj,viszem magunkkal. Babakocsizni nem annyira szeret,de elvisszuk mert ha elalszik,belerakhatom.
2012. nov. 3. 07:33
 6/9 A kérdező kommentje:
6 helyre mennenk.
2012. nov. 3. 07:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen voltam az elsővel.Annyira féltettem,hogy esélyt sem adtam senkinek,hogy megmutassa ő is tud vigyázni rá,mert azt gondoltam,csak az jó amit tőlem kap.Aztán a másodiknál már rájöttem,hogy senki mellett nem fog éhen halni és olyan jó egy kicsit kimozdulni,úgy,hogy nincs velem a kicsi,mert igen is kimerül az ember,vagy ha nincs vele a kicsi hamarabb végez.
2012. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én sem hagytam volna ott, főleg mert szopizott.

De mi úgy csináljuk ezeket a vásárlásokat, hogy jön velünk nagyszülő is, és míg mi vásárolunk, kinn a kocsiban vigyáz rá. Vagy kézben bevittük.

Mostmár 7,5 hónapos, tud ülni, főként az ilyen bevásárlások miatt vettünk egy könnyű sportkocsit (de majdnem vízszintesig is dönthető), így az befér az autóba. (A másik kocsi túl nagy.)

Havi 1-2-szer van ilyen kb., mikor elmegyünk ruhákat nézni, nagybevásárolni, pelusért stb.

2012. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hó én ma hallottam arról a nagmamáról aki egy fakanalat beletört a gyerekbe...:S 14 hónapos a lányom és az apukáján kívül más még nem vigyáztt rá mert én is ,,furcsának" érzem a azokat akikre rá tudtam volna bízni. Ezek után... pedig nyilván nem gndolta az anyuka, hogy olyan elmebeteg az anyja, hogy ilyet meg tudna tenni. Akkor nem bízta volna rá. Én egyébként is első babás anyukakánt eléggé féltős vagyok. Sokszor megyünk látogatóba és imádnak is unokázni a nagyszülők, de midig együtt megyünk vele. Kiskorában amikor az apja vigyázott rá 1 órát az édesanyával epres joghurtot adott az anyósom a kicsinek 3 hónaposan... (persze kikészítettem mindent és reméltem, hogy végig alussza azt az időt, tudom, hogy a párom azt hitte az anyukája okosabb). A kislányom most tej és eper allergiás... Egyébként nagyon kis vidám és közvetlen, de nem is maradna nélkülünk sehol igazán. Szerencsére az apukája már beletanult és biztonságban van vele, ha itthon maradnak vagy együtt mennek el valahová. Viszont külső segítséget még sosem hívtunk és nagyon remélem nem is lesz rá szükség. Majd ha ő maga kéri, megy. Egyébként is dolgoznak a nagyszülők, szóval nem érnek rá. Sokat szoktunk azért kirándulni és néha sunyi módon olyankor amikor alvás idő van. Így A kis cukor manónk elalszik miközben mi beszélgethetünk nagyokat. Ez nekünk tényleg jó és a kislányom pedig nem lett szerencsére félős vagy hasonló. Nagyon kis talpraesett és úgy mosolyog mindenkire mintha el akarná lopatni magát:)
2012. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!