Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés, hogy kicsi...

Milyen érzés, hogy kicsi lányotok van?

Figyelt kérdés
Kislányos anyukák ,milyen érzés,hogy kicsi lányotok van????PL:hajcsatolás,rózsaszín ruhák ,fülbevalók stb.Két fiam van most vagyok 21-hetes és azt mondta az orvos,hogy kicsi lány van oda bent.Olyan hihetetlen nagyon boldog vagyok:-))))

2012. nov. 3. 10:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kislányom 17 hónapos. Utolsó.
2012. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:-))))))Istenem de várom már :-))))
2012. nov. 3. 16:05
 13/17 anonim ***** válasza:
15 hónapos kislányom van. Igazából kislányra vágytunk, de Apával azt mondtuk, nem lesz rózsaszín. Így pl. zöld lett a babakocsi...de aztán ehhez képest mostmár csupa rózsaszín rucija van, meg lila... :D :D Igazi kis tündér, annyira cuki, szőkésbarna, göndör fürtös...nem szereti a hajcsatot, de szoktam neki copfokat csinálni, azt hagyja és nagyon édi vele. Mondjuk tud ördögfióka is lenni... :) :) Imádnivaló!
2012. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
14hónaposom a tipikus barbie baba.imàd öltözködési, tetszelegni, mutatja, hogy fésüljem, kiválasztja melyik hatalmas virágot vagy fejpántot tegyem a hajába. Nyáron még babanapszemüvege is volt amit oda hozott, hogy tegyem fel neki és szaladt is a tükörhöz nézegetni mi van rajta aztán órákig nem vette le. Persze az ízlésének van mit csiszolni, mert ha az apj viccből ràteszi a fejére a haridnyáját mintha sapka lenne ő abban is bàjolog. Mi persze nevetünk milyen kis huncut. A cipőinket is elkobozta és a múltkor azon kaptam, hogy két lábbal áll az apja fél pár cipőjében. Kapott kistáskát is és azt is igazi hölgyként keresztbe a vállán viseli és néha bele pakol kiflivéget vagy valami szemetet... Kis minihercegnő!
2012. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak lehetnek a kis hercegnők :-)))))
2012. nov. 4. 09:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csal 3,5hónapos,de imádjuk apával!:)) Apuci fiút szeretett volna,de most már teljesen beleszeretett a lányába.És forditva is igaz-csak apánál hajlandó elaludni,ha meglátja fülig ér a szája,gügyög neki...Nagyon szeretem öltöztetni,tele van a szekrénye rózsaszin,csajos ruhákkal,hozzá passzoló kiszoknikkal,harisnyával...El sem merem képzelni mi lesz 2-3év múlva.Valószinű hogy nagyobb szekrényt kell vásárolni!:D Persze ha kisfiú lenne,akkor is igy imádnánk,de valahogy a kislányok mások!Majd meglátod.Gratulálok a babához!
2012. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :-)))))))Boldog babázást
2012. nov. 4. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!