Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 hónapos babád kb hány...

8-10 hónapos babád kb hány gramm főzeléket eszik ebédre?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkor jórészt bébiételt evett, ebből nem mindig ette meg az egy üveggel. nem volt jó evő ekkor, ebben az időszakban pl. csak úgy volt hajlandó főzeléket enni ha volt benne egy kis gyümölcs.
2012. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekelne engem is, kinek mennyit eszik a babája.

az én fiam 1hét mulva lesz 9hónapos, és kb 160-200gramm kaját eszik egyszerre, javarészt én főzök neki, kivéve ha utazunk, vagy valamiért nem tudok készíteni, de ez elég ritka.

KImérem neki az ételt mérleggel.... De 200-nál többet nem adok- bár ő kicsit bukós is, ezért nem akarom megtömni, mert akkor vissza is jön belőle.

:(

2012. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos! 6hós kora óta 190gramm főzeléket eszik (üveges) Gyümölcsből is ennyit eszik.
2012. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
200 gr-t
2012. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam, ő 200-220g körül eszik, én főzök neki kivéve ha utazunk.
2012. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!