Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kéne már többet ennie...

Nem kéne már többet ennie ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy hónapos,egy-egy szopi alkalmával 70-120 grammot eszik. Nem kevés a 70? Mert a kettő között azért elég nagy eltérés van. És egy nap csak egyszer kakil,de akkor annyit,hogy a háta közepéig olyan. Nem gond ez? Olvastam,hogy egy nap legalább 3 kakis pelus kell,hogy legyen. Egyébként anyatejes baba.
2012. nov. 3. 20:04
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Ne aggódj,mert csak tiszta görcs leszel:)) A lényeg hogy gyarapodjon a babád,ne azt nézegesd hogy mikor mennyit eszik.Te mindig ugyanannyit eszel 1 nap? Kakis pelusról meg annyit,hogy anyatejes babáknál teljesen változó hogy mennyit kakilnak egy nap.Teljesen normális a napi 1 a napi 5 és az is ha több napig nincs széklete.Mérd hetenként,nem kell már minden nap.Bár most már havonta is elég lenne mérni.
2012. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kaki: ha anyatejes akkor a napi 7 és a heti 1 is okés


a 70ml rendben van

annyit eszik amennyit akar

te sem eszel mindig ugyan annyit nem ?

ö sem :-)


inkább figyeld a babát ö jobban tudja mi a jó neki

mérni heti 1 x mérd feleslegesen ne idegesítsd magad ezzel

2012. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak mindig attól félek,hogy nem elég a tejem :( előszeretettel alszik be a cicin és ilyenkor szoktam mérni,hogy evett-e eleget,felkeltsem vagy sem. Nagyon aggódós vagyok,sajnos nem tudok mit tenni ezellen,de próbálok lazább lenni. Ma már rá mertem bízni anyukámra,amíg elmentem kabátot venni. De eközben is végig ő járt a fejemben,hogy vajon jól van-e,rosszul éreztem magam,hogy magára hagytam :( na mindegy,ez nem is témába vág,úgyhogy pszt. Próbálok a jelzéseiből olvasni majd,nem fogom ennyit méregetni.
2012. nov. 3. 20:40
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
Teljesen természetes:) 2 fiamnál nem volt mérlegem,havonta mérték gyerekorvosnál.Most kislányomnál kaptam kölcsön egy mérleget,de aztán gyorsan el is tettem mert észrevettem hogy kezdtem én is görcsölni:)) Kisfiad fog jelezni ha éhes lesz:) Tedd el jó messzire a mérleget,valahova a szekrény aljába:))
2012. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hehe :) hál'istennek csak kölcsönbe kaptam a mérleget,az illető 1 héten belül szülni fog,úgyhogy vissza kell majd adni,de jobb is,mert ebbe bele lehet őrülni hosszú távon :( köszi a megnyugtató válaszokat! Szép estét Nektek :)
2012. nov. 3. 20:51
 6/6 Jégtánc ***** válasza:
Neked is,jó babázást:))
2012. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!