Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vagyunk 3 hónaposak, de...

Most vagyunk 3 hónaposak, de nem fordulunk meg. Még nem baj? Mennyi idősen kell megfordúlnia? Nem is szeret hason lenni. Ez baj? Erőltessem, hogy minnél többet legyen hason? Mikortól nem baj ha ültetem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ültetni nem szabad, csak akkor, ha már egyedül fel tud ülni!

A forgással nincs elmaradva, az én kisfiam sem volt sokat hason, mert lilára sírta a fejét, max 1-2percig bírta. Aztán 4 hónapos korában ez megváltozott, és 4,5 hónaposan fordult meg először hátról-hasra, de csak az egyik oldalra, aztán rá 2 héttel a másik oldalra is sikerült neki.

2010. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon időben vagytok!!!!! még nagyon pici a babád, nyugi :) 6 hónapos korig mondják hogy jó ha megfordulnak...de ha nagyobb a baba vagy lustább akkor még később :) ültetni meg még annál is később!!!!
2010. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, erőltetni nem kell a hason fekvést sem, mindig csak egy pcit, pár percet...majd szép lassan megszokja
2010. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányom már elmúlt 5 hónapos amikor először megfordult.
2010. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem tettem hasra,magától megfordult 3 hósan,hidd el,ha ő akarna,megfordulna.
2010. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kicsit hipotón és 4,5 hónaposan fordult át először hasról hátra. A neurológusunk szerint nem kell a babát hasra rakni, ha hason akar lenni majd megfordul. A felnőttek sem nagyon fekszenek hason ébren.
2010. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom féléves.hasról hátra már 4 hónaposan megfordult ezt csinálta kb 1 hónapig de hátról hasra 1x csinálta és azóta se.Viszont már egyedül meg ül ha leteszem habár még felülni nem tud.Ezt is csak azért hagyom mert nem marad fekve és állandóan állna inkább üljön mint álljon félévesen.
2010. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs elmaradva!fiam 4 hónapos múlt,mikor átfordult,előtte utált hason lenni,aztán ahogy rájött hogyan működik a dolog,már csak hason szeretett lenni
2010. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. jan. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!