Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő héten megyek bababörzére,...

Jövő héten megyek bababörzére, szerintetek 5 hónapos babámnak, mit vegyek?

Figyelt kérdés
Ruhákat természetesen veszek, de mi kellhet még?
2012. nov. 4. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, hogy mije nincs!
2012. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel mi nem kaptunk senkitől semmit, így csak annyink van, amit eddig vettem neki. Overált gondoltam venni, de mi kellhet még? Etetőszéket érdemes venni?
2012. nov. 4. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A bababörzéken sok olyan dolgot árulnak, amire előre nem is gondolsz. Játékok, kismotor, játszószőnyeg, járóka, autós ülés....

Egy jó tanács, inkább kisebb címletű pénzt, aprót vigyél. :)

2012. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Etetőszéket érdemes, mert lassan úgyis hozzátáplálsz majd. Én is jövőhéten megyek majd börzére. Elég nagy választék szokott lenni, ruhát mindenképp vegyél. Télire overállt, kis sapit, sálat kinntre. Benntre melegebb rugikat, vagy nadrágokat, pulcsikat, hosszúujjú pólókat attól függően milyen meleg van nálatok, és hogy szereted öltöztetni. :-) Esetleg kis tutyikat a lábára. Játékot mindenképp nézzél neki, mert itt fillérekért kaphatsz jókat. :-) Neki még a puha, színes plüssök, csörgős játékok valóak, esetleg kisebb könyvek, mert imádják lapozgatni. :-) Remélem kicsit segítettem. :-)
2012. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Etetőszék jó ötlet, szerintem ha még nem tud ülni, akkor hamarosan majd fog, így akkor már beleültetheted. Az én babám 6 hónapos, szüleim karácsonyra vesznek majd neki. Bébikomp is jó (egy kicsit későbbre), aztán nem tudom, járókája van-e már: abban nagyobb a hely, mint a kiságyban, így jobban tud mozogni. Az én babámnak most volt torokgyulladása, így magas nyakú, vagy zártabb nyakú body-kat, felsőket vegyél neki. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam, volt Univer bébiétel akció, vettem jó sokat. Vettem játékot is és ruhákat.
2012. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek :-)
2012. nov. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!