Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babámnak pár napja...

5hónapos babámnak pár napja van széklete minden nap, de nagyon kevés, és elég sűrű kemény. Lehet nyugtalan ez miatt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon nyom szinte tisztára bele vörösödik,csak anyatejes,illetve gyümit eszik napközben.

Eléggé "kemény krém" állaga van.


Van itthon őszi lé babáknak,megitasam vele hogy jól meghajtsa őt?


2012. nov. 1. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet emiatt nyugtalan. Főleg, hogy írod, nehezen jön ki belőle. Én adnék neki őszilevet, az lazítja a székletet!
2012. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos, ő már mindent eszik, sokszor neki is csak erőlködve sikerül, és van, hogy 2-3 nap semmi. Én paradicsomot szoktam tenni a főzelékébe, meg 3-4 kanál szilvát a gyümölcsbe, de ha a tiéd még nem eszik mindent, akkor próbáld ki az édeskömény teát, azt már pár hetes kortól lehet adni. Aztán úgy tudom, még az alma is jó székletlazító, és igen, a barack, de banánt nehogy adj neki.
2012. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!