Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hónapos babám álandóan...

4.5 hónapos babám álandóan sír, vergődik valamiért, semmit nem lehet tőle csinálni, mi a baja?

Figyelt kérdés

Azt mondták a hasfájóság 3 hónapos korig tart, csak anyatejes miért sír álandóan? Sokat pukizik, bukik mindegy mit eszek, nem lehet egy percre sem lerakni mert vergődik, most 1 hónapja mindent iszonyat erővel rág, ha a foga jön normális ez hogy egy hónapja megállás nélkül szenved? Amugy semmit nem látok kibújóban az inyén

Nemtudom mi van vele, szeretjük, dajkáljuk mit teheték még. A lakás szalad az ok, de a 3 évesemet se tudom rendesen ellátni tőle :(


2012. nov. 5. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,tudom,h nagyon fárasztó ez,nekem is ezt csinálja a kisasszony,most 6 hónapos,2 hónapos kora óta mi is a fogzásra fogjuk a nyűgösködéseit,de persze fog az még nincsen..Nekünk ő a 3. baba,hát nem sok idő jut mellette semmire,senkire.Nehéz időszak ez mindenkinek,de egyszer vége lesz,kitartás!
2012. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!