Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8hónapos, de még...

Kisfiam 8hónapos, de még mindig nem tudom egyedül hagyni 1percre sem. Egyszerűen ha kimegyek valamiért a szobából azonnal el kezd utánam sírni. Nem tudok semmit sem csinálni. Mit tudnék tenni, hogy legalább pár percig el legyen a játékaival?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont most van abban a korban, amikor rájön, hogy te és ő két külön lény vagytok azaz, hogy ha elmész, akkor nem vagy mellette, és úristen, mi van, ha nem jössz vissza. Szeparációs szorongás a hivatalos neve.

Vidd magaddal mindenhová, tedd le a konyhában a kőre, vagy a szobában a szőnyegre, akárhová. Én még a wc-ajtót is nyitva hagyom. És ha ki kell mennem, akkor mondom neki, hogy most kimegyek rakok a tűzre, mindjárt jövök, várj meg. Ez egy ilyen időszak, én is benne vagyok, 1 hete múlt 8 hónapos a fiam. Együtt teregetünk, együtt pakoljuk be a mosógépbe a ruhát, együtt porszívózunk.

Mondjuk én gyakran a hátamra kötöm, ott aztán jó világ van, nem zavar semmiben, szépen elnézelődik, én meg tudom csinálni a dolgomat.

2011. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás. majd kinövi.
2011. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiam is detto ugyan ilyen.Akkor eljátszik a játékaival ha bent vagyok,de ha ki megyek a konyhára,rögtön sir


:(

2011. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éppen mi is ebben az időszakban vagyunk 2 hete. =( Sajnos nekünk az éjszakák is rosszak,sokat fel ébred.Most állt fel,mászik,lépeget majdnem mindent egyszerre.Majd kinövik. :)
2011. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!