Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több kérdésem is lenne 4...

Több kérdésem is lenne 4 hetes babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az első az,hogy még mindig sárga a védőnő szerint. Ennek mennyi idős korára kéne elmúlnia? A másik,hogy kb. 4 piros pötty kijött az arcára. Sehol máshol,csak az arcán. Mitől lehet? A harmadik,hogy elég nehezen kakil. Szerintem azért is,mert a gázoktól fel van puffadva,így hiába nyom akkora erővel,hogy beleizzad,csak segítséggel jön ki neki. Vettem gyógyteát és espumisant is,ezek segíteni fognak a székelésén is vajon? A negyedik az lenne,hogy szopi közben mindig iszonyatosan megizzad. Nincs túlöltöztetve,nincs oltári meleg,semmi. Az pedig mire utalhat,hogy amikor cicizik,akkor sokszor morog, húzza el a fejét,mintha nem kéne neki a bimbó,mégis szívja. Aztán abbahagyja és nyugodtan szopik tovább. Ez egy evés alatt vagy 3-4x is előfordul. Nem tudok mire gondolni. Ja és nagyon könnyen bealszik a cicin,hiába birizgálom,alig tér magához. Amikor meg kiveszem a szájából,akkor egyből kipattannak a szemei és tátog.
2012. nov. 5. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha az én fiamról olvasnék.:) Igazából a sárgaságot nem tudom.A fiamnak kb 2 és fél hetes korára elmúlt.Az arcán a pöttyök az anyatejtől lehetnek, emiatt nem kell aggódni.De lehet h a melegtől.Én a kakilásra mindent kipróbáltam.Az egyik ismerősöm adott duphalac szirupot.Egy kávés kanállal kell neki adni egy nap.A babám kb 4 nap után magától elkezdett kakálni.Volt neki kaka tegnap is meg az előtt is.Ma még nem de a lényeg h már tud magától kakilni.Az izzadást nem tudom.Enyém is megizzad.Nagyon fárasztó nekik a szopizás.Szerintem azért.Nekem akkor morog meg húzza a fejét ha túl sok tejcsi megy neki egyszerre vagy pedig ha kakilási inger jön rá.Ha így tudod felébreszteni h kiveszed a szájából akkor csináld így.Én mindig letettem az ágyra és egyből felébredt.:))) Ez is azért van mert nagyon elfáradnak szopi közben.
2012. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Úgy látszik akkor ez ilyen "fiús" probléma :) ki fogom próbálni ezt a dupholacot, nem is értem, hogy eddig miért nem jutott eszembe ez a megoldás.
2012. nov. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!