Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tettetek már olyat babával...

Tettetek már olyat babával kapcsolatban, amiért aztán bűntudatotok lett?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

persze :)

2 ilyen van amitől még mindig összeszorul a gyomrom.

egyik olyan 11 hónapos volt, jó nagy balhét csinált, be akartam vinni a szobájába büntibe, pont mikor léptünk be a szobába kivágta magát a kezemből, én meg már benne voltam a lendületbe így be is léptem a szobába, ő feje meg jó nagyot koppant az ajtófélfán :(((


másik, 13 hónapos korában nagyon beteg volt, hűtő fürdőt csináltam, addig a fürdőben szórakoztattam, hogy jobb kedve legyen, bohóckodtam, megharaptam finoman a hátát, ő meg úgy röhögött, hogy lefejelte a kád szélét, szétszakadt a szája, csak alul voltak még fogai, azzal megharapta a felső ínyét ami szétrepedt. ömlött a vér... :(((

míg élek bánni fogom ezt a két balesetet :(

2011. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

3 évessel, de azóta is bánom.

Csapott, vágott, hisztizett. Megpróbáltam mindent, de nem nyugodott. Eltörtem az autóját dühömben. Akkor amilyen arcot vágott, még mindig előttem van, összeillesztette, annyira szomorú volt.

Soha nem teszek ilyet többé!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi volt, amikor vittem a kezemben, és megbotlottam. Mivel féltem, hogy elesek vele együtt, rádobtam az ágyra. Aztán majdnem szívinfarktust kaptam, ahogy nyekkent szegénykém:(

Szerencsére nem lett baja.

2011. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:(

Igen.

Lányom 8 hónaposan kezdett kicsit nyűgösebb lenni. Párommal nem voltak rendben a dolgaink, sokszor voltam feszült és ideges.

Este, mikor a gyerek már 5x állt fel a kiságyban, akkor kikaptam a kiságyból, eltartottam magamtól, és ráordítottam, hogy "fejezd már be a kínlódást!" Kikerekedtek a szemei, még levegőt sem vett, annyira meglepődött. Aztán elkezdett sírni. Majd én is.

Annyira szégyelltem, ha most eszembe jut, akkor is összeszorul a gyomrom. :(

Ilyenkor feljön bennem, hogy "Örülhetek, hogy van egy csodás gyerekem, nem tehetem ezt vele!" Hűűű, basszus, soha többé!!!!!

2011. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát szegénykét régen megráncigattam éjjel egy párszor amikor nem aludt,egész éjjel csak a kezemért orditott az ágyban.talán a foga jöhetet,olyan 10 hos körül lehetett.talán 2 szer fordult ez elö,de utánna,mindig sirva kértem bocsit töle.talán a fáradság okozta,de nagyon bánom már
2011. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tájékozódtam többet a szoptatásról. cumisüvegből adtam a pótlást, nem pohárkából, valamint hallgattam a gyerekorvosra, miszerint csak 3 óránként szopiztattam, hogy kiürüljön rendesen a gyomra. Meg is lett az eredménye, 8 hét után teljesen tápszeres lett. Míg élek hibáztatni fogom magam...
2011. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a nagyfiamnál mindig hibáztatni fogom magam azért mert elromlottak a tejfogai, nem kellett volna sem a tea cumisüvegből sem a cumi, pedig hiába mondja a dokink hogy ez inkább genetika én magamat hibáztatom.

Most azért is van sokszor bűntudatom, hogy állandóan rászólok hogy legyen csendben este mert a kistesó nem tud aludni tőle. 3 hónapos az öcsi igazából ő tolakodott be az esti rutinunkba, máskor nem zavarja a zaj de este mindig kipattan a szeme ha hangoskodik a tesó, pedig ő meg megszokta hogy fekvés előtt még kicsit ugrálhat az ágyon meg hogy énekelünk beszélgetünk stb, ez az ő kis rutinja volt ami nekem is kedves de egyenlőre nem tudjuk ezt tovább csinálni a picúr mellett.

2011. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan nem akart az Istennek sem aludni,csak nyüglődött,sír,meg hisztizett.Behajoltam az ágyba és rákiabáltam,hogy fejezze be,és aludjon már!Szintén kikerekedtek a szemei,és üvölteni kezdett.Nem győztem bocsánatot kérni tőle :(
2011. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 6 hónapos múlt, mindig ölben alszik el, ami nem probléma, csak most -más okból kifolyólag ideges voltam- ő nagyon fáradt, de nem akart/tudott mégsem elaludni, csak lökte ki magát a kezemből...

úgy altatom, hogy paskolom a fenekét. Már nagyon ideges voltam és egy nagyobbat paskoltam a fenekére egyszer :'( , és mondtam, hogy "áááááááááá" -ezt halkan, de akkor is megijedt.

Annyira sajnálom. Én nem szeretnék ilyen lenni, hogy szegény gyereken csapódjon bármi is....:(((

2011. dec. 28. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!