Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra kislányom kézlenyo...

Karácsonyra kislányom kézlenyomatát szeretném ajándékozni a rokonságban. Ötletek?

Figyelt kérdés
Teljesen analfabéta vagyok, ami a különböző kézműves dolgokat illeti. Hogy tudnám elkészíteni ezt a lenyomatot, szépen és minél olcsóbban is egyben?
2012. nov. 5. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Engem is érdekel csak nem Karácsonyra!
2012. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Bármelyik bababoltban lehet kapni, kb. 2-3 ezer Ft-ért. De láttam már a Vaterán és a Teszveszen is hirdetni. Mi is kaptunk egyet a kislányom születésekor és még nem használtuk fel, úgyhogy adtál egy jó ötletet :-)
2012. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

[link]


1.999 Ft-ba kerül :-)

2012. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt nézz szét, én innen vettem gipszkiöntőset meg homok kézlenyomatosat

2012. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kitaláltam egy olcsó, de jól működő technikát.

Kevertem só-liszt gyurmát. Ebbe belenyomtam kezét vagy lábát. ezt kiöntöttem modellgipsszel. Ha a gipsz megszilárdul, leszedem róla a gyurmát. (ahogy a gipsz köt, közvetlen mellette kicsit "taknyos" lesz a gyurma, de teljesen le lehet szedni) a kész gipszformát kifestettem, nevet, dátumot karcoltam bele.

nem tudom, pontosan mennyi az anyagköltség, de max. 2-3 száz Ft. tuti nem ezrek.

2012. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ezek milyen szépek. Szerintem jobb, mint a gipszes dolog. [link]
2012. nov. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a nagypapa születésnapjára csináltam ilyet a lányommal.

Só-liszt gyurmát csináltam, abból egy szép kerek vagy akár szögletes formát formáztam kb. 0.5 cm vastag legyen. Abba belenyomtam a lányom tenyerét és sütőben kisütöttem. Ja és a tetejére csináltam egy lyukat még sütés előtt, abba szép selyem szalagot fűztem amivel fel lehet akasztani. Azóta is ott lóg a falon a papáéknál, 6 éve már. A receptre nem emlékszem, de a neten megtalálod. Sok sikert!

2012. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ilyet készítek, só liszt gyurmából. Sztem felesleges a drága kiöntőket, meg gipszet stb. megvenni ehhez.
2012. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!