Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kék szemű férfinak és barna...

Kék szemű férfinak és barna szemű nőnek nagy valószinűséggel barna szemű gyereke lesz, ugye?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát... Nálunk ez a felállás, és van egy barna szemű lányunk, valamint egy kék szemű fiunk. :-))

(Nagyszülők: apai nagyapa kék, nagymama barna; anyai részről mindkettő barna szemű.)

2012. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mármint a gyerekeink nagyszülei, úgy értem.
2012. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Anyósom szeme kék, apósomé barna --> a férjem és a testvérei is kék szeműek


A férjem kék szemű, az enyém is barna --> eddig két kék szemű kislányunk van :-D most várjuk a fiúnkat, neki még nem tudjuk :-D


Tehát lehet, hogy nagy a valószínűsége a barna szemnek, de nálunk nem jött be.

2012. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a felállás!Még nem tudni milyen szemű lesz,de azért én látom hogy kezd kékülni neki a szeme...8 hetes kiscsaj anyukája
2012. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Bármilyen színű lehet a szeme a gyereknek, akár zöld is!


Nálunk így van:

anya zöld szemű, apa barna, két gyerekünk barna szemű, egy kék:)

2012. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Apuka kék szemű, én barna, a fiunk barna szemű a lányunk kék.
2012. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nalunk apuka kek szemu,en barna, a fiunk pedig kek szemu lett :)
2012. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 gyerkőcnek barna, a kicsi 15 hónapos és hol kékes hol zöldesbarna a szeme. Ha lenne egy olyan kérdés milyen színű a törpi szeme nem lehetne konkrét választ adni. Amúgy férjem apai része kék szemű nekem pedig mind két nagypapa, nagybácsi és a tesóm is kék szemű én barna, férjem kék.
2012. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ha az Anyuka hordozza a kék gént is akkor 50-50%. ha pedig nem, akkor 100%, hogy barna lesz.

Bár nem írtam pontosan, mert az első esetben még akár a zöld szín is lehetséges, ha volt a felmenők közt zöld szemű.

2012. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Itt meg tudod nézni,csak tudni kell a nagyszülők szemszínét is. Én úgy tudom hogy amúgy a barna szemszín a domináns..... [link]
2012. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!