Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el nehezen?

Miért alszik el nehezen?

Figyelt kérdés

Mindig Ő jön és nyafog, hogy álmos, vigyem szopizni, aludni.


1 éves múlt. Jó ideje 11-1-ig és 1/2 4-től 1/2 5-ig alszik, csak már egy ideje 30-60 perc mire elalszik. Altatnom, ringatnom kell.

Éjszaka este 9-8-ig alszik.


2012. nov. 6. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az óra átállítás, vagy ezek a folyton változó frontok zavarnak be?

Az én kislányom hidegfrontnál katasztrófa. :)

2012. nov. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy átmeneti időszak, amikor a napi két alvás már sok, de az egy még kevés. Mi is így voltunk, 15 hónapos volt, amikor már nem tettem le délelőtt aludni, csak ebéd után. Attól kezdve sokkal jobb, rögtön elalszik, nem kell altatni.Először 12-ig bírta ki, akkor tettem le aludni,most már csak 13-kor és alszik du. 4-ig. Így estig még megint el tud fáradni.

Szerintem ti most ebben az átmeneti időszakban vagytok. Próbáld meg 11-kor nem letenni, hanem húzd az időt ebédig.Ebéd után teli hassal elfáradva talán könnyebben elalszik. És utána már csak este...

2012. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, és el is határoztam, hogy innentől csak 1 alvás ebéd után. De nem bírja ki. Ugyanúgy kettőt alszik. Most itthon volt Apa és Ő altatta (5 perc), meg ha nehezen alszik el, babakocsiba ringatom el (max. 10 perc). Valószínű én vagyok Neki kényelmetlen ringatáskor.

Igaz, most lázas, éjjel 2-szer 1/2 órán át egyfolytában sírt, valószínű jön a foga, mert más baja nincs.

2012. nov. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!