Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípőszűrésre mikor kellett...

Csípőszűrésre mikor kellett mennetek? Mennyi idős volt a baba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eredetileg 6hetesen küldtek, de az pont Karácsony környékére esett, ezért azt mondták, hogy menjünk inkább január elején. Így 2 hónaposan voltunk a szűrésen.
2012. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi is olyan 2hónapos korában voltunk
2012. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hós korban kell menni.
2012. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6 hetesen
2012. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egy másik kérdés kapcsán merült fel bennem a kérdés, mert nekünk még most fog a 3 hónapos státuszon adni beutalót a gyerekorvos. Egy kicsit meglepett és kiakasztott, hogy másokat ennyivel hamarabb küldtek.

Gondolom nálatok sem volt panasz.

2012. nov. 7. 19:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Panasz nálunk sem volt, mégis 6 hetes korban mentünk csípőszűrésre. Aztán mivel én csipőficamos voltam kicsiként, ezért miattam elküldték csípőultrahangra is a picit, ahol kiderült, hogy az egyik oldal kicsit fejletlenebb, ezért terpeszpelust javasolt a doki. Most azt hordja 1 hónapig, jövő héten megyünk vissza vele. Remélem addigra minden rendben lesz.
2012. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 6 hetesen vigyem, akkor is vittem, kontroll meg majd önálló járáskor van.
2012. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett menni kérdeztem a dokinőt most lesz 7 hónapos. Én azért elviszem magánba a lányomat is ennyi idősen vittük. A barátnőmék másik városban laknak nekik sem kell menni.
2012. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 6 hetesen, 3 hónaposan, és járáskorban nézik (1-1,5 évesen) őket.
2012. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2-3hónaposan mentünk. Az elsőnél még a kórházban adták a beutalót,utána kontrollra kellett menni. Nem volt baj!

Viszont azt nem mondták ha elkezd járni menjünk.......

2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!