Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pekenkakiütés esetén kell...

Pekenkakiütés esetén kell másik fajta pelenkára váltani?

Figyelt kérdés
Régebben pamperst használtunk, 2 hónapja liberót. Most először kiütéses. Bekentem aloeverával tegnap este és már el is múlt i

#Pekenkakiütés
2012. nov. 8. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel 2 hónapja liberót használtok és most volt először ilyen kiütés rajta, így úgy gondolom nem a pelenkával van a gond.
2012. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak a pisi kicsípte...előfordul.


Én minden pelenkázásnál sudocremet használok, akkor kezdtem el ezzel kenni mikor nagyon csúnyán kipattogott a popsija, még a kórházban kikevert krém sem segített. De a sudocrem igen:)

2012. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, de győződj meg róla, hogy tényleg a pelenkától van-e
2012. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a pelenkától, ha már régebb óta használod.. Én frezydermnek a kamillás popsikrémét használom már a kórházból való kijövetelünk óta...
2012. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Használj 100%-os shea vajat, mindenféle szintetikus popsikrém helyett, és nem lesz ilyen gondod.

Vagy próbáld ki a mai modern mosható pelusokat, ahhoz még kenőcsöt sem kell használni. Modern, jól néz ki, környezetet is véded, és kb fél év alatt behozza az árát. Ja, és hamarabb lesz szobatiszta is a gyerkőc. A kisfiam 21 hónapos kora óta nappali szobatiszta.

2012. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pisi vagy a széklet csípte ki. Biztos nem a pelenka az oka. Minden pelenkázáskor alaposan tisztísd meg a popsiját és használj minden pelenkázás után zsírosabb popsikrémet. Én a Neogranormonnak az új cinkoxidos, tégelyes kenőcsét használom. Nagyon fincsi az illata, elég zsíros és kevés kell belőle. Még nem volt pelenkakiütésünk:)
2012. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nálatok a pelenka lenne a probléma, bár a barátnőm kisfia pont a liberótól lett kiütéses. De ha Ti már ennyi ideje használjátok, akkor más lehet a probléma. Megpróbálkozhatsz más pelenkával, de szerintem válts popsikrémet is, hiszen az érintkezik elsősorban a bőrrel. Mi frezyderm babakrémet használunk, nagyon szeretem, mert jól kenődik. Illetve a popsitörlőt nem vűáltottátok mostanában? Az is befolyásolhatja. Én abból legutóbb pine-t vettem, mert nagyon olcsó és eddig tetszik is.
2012. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt elfelejtettem írni, hogy hátul a dereka jobb oldalán van, ahol nem éri se pisi se kaki.
2012. nov. 8. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg másik pelust. Nem lehet, hogy a pelenka gumis része szoros neki? Amúgy szerintem ilyenkor a krémek közül a Neogranormon a legjobb.
2012. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!