Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zokni méret gond. Milyen...

Zokni méret gond. Milyen méret kell neki?

Figyelt kérdés
Milyen méretű zokni kell kb egy 4és fél kilós 54 cm-es babának?Szeretnék neki pár zoknit venni mert már sokat kinőtt de a méretekkel nem vagyok tisztába.Amúgy 6 hetes lesz vasárnap.
2012. nov. 8. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban mi a fiamnak kifejezetten bébizoknikat vettünk, ami nem szám, hanem hónap szerint volt méretezve. Vagyis 6 hetesen 0-3 hónapos korig zokni volt jó neki. Vagy volt olyan méretezés, hogy 0-6 hónapig. Ha nagyobb talpa van, akkor az lehet megfelelőbb.
2012. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor majd olyat keresek.Eddig mindig csak olyat találtam h 15-ös meg 17-es...stb.Nem tudtam h melyik az ő mérete.
2012. nov. 8. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Találtam neked egy mérettáblázatot.:) Igaz cipőben, de talán segíthet.:)

[link]

2012. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tescoban tudsz pici zoknit venni, azok pont kor szerint vannak méretezve!
2012. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy olyat, ami jó rá, vagy amit már éppen kinőtt, ahhoz mérd hozzá a boltban. Úgy látni fogod, hogy mekkora, könnyebb eltalálni, mint emlékezetből. Sokszor a ráírt méret/kor sem segít, mert annyira eltérő a babák fejlődése, az enyéim pl kifejezetten nagy lábúak.
2012. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!