Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves srác vagyok és a nemi...

16 éves srác vagyok és a nemi szervem 15 cm "állva". Evvel elvehetem e a barátnőm szüzességét és a későbbiekben nem e lesz gond ez a méret? Szóval értelmes válaszokat adjatok és tapasztaltabb lányok fiúk inkább minél hamarabb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:24
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:

amilyen gyorsan tudtam olyan gyorsan írtam!

igen, ez a 15 sok mindenre jó.

huhh remélem még időben írtam:S

2011. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó.

Ahj, fiúk, nem unjátok még ezeket a kérdéseket?:S

2011. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
58%
Ami nem a tied azt nem szabad elvenni!!!! nem tudtad??? főleg nem avvvvval XD
2011. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogy itt az emberek próbálnak téged biztatni, de én őszinte leszek veled. Ezzel nem tudod elvenni a barátnőd szüzességét... Ha nem akarod, hogy szenvedjen, akkor fel kell bérelned valakit, hogy megtegye helyetted. Sok problémád lesz még emiatt az életben, de ha erős vagy és kitartó, talán még élhetsz teljes életet. Remélem elég hamar írtam. Nagyon erős, okos fiú vagy, menni fog!!!!4!!4!
2011. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
XDXDXDXD
2011. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ezzel*
2011. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 beatrix198 válasza:
44%
nem még nem előbb elkell utaznod az északisarkra ott keresned kell 1 páviánt és azt s*ggbe kell raknod :D
2011. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szexiboj ***** válasza:
51%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a szüzesség elvételére csak a 16 cm alkalmas. Vannak nők, akik még mindig szüzek, mert nem találtak pont 16 cm-s férfit :/
2011. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudom,hogy így tudsz aludni.:D Micsoda kérdés...,nem,nem ettől függ,hogy szeret-e egy lány. Igen,ezzel is el tudod venni a szüzességét. Csak jól kell használnod.:P Sok sikert,és bízz magadban!
2011. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
35%
szerintem nem jó. biztos 15 centi? mérd meg mérőszalaggal. aztán az átmérőjét és a kerületét is kéne tudni... ha pi-t osztod a területével megkapod a szögsebességet. innen kiszámolhatod a szöggyorsulást a kezed körkörös mozdulattal végzett önkielégítés közben. ha ez nagyobb, mint 150 ezer km/sec, akkor a szökési sebesség sem lesz túl nagy és képes leszel visszautazni az időben. próbáld ki... hasznos.
2011. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!