Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon PICI, de dönthető...

Nagyon PICI, de dönthető babakocsit keresek?

Figyelt kérdés

Adjatok tanácsot, mert már a "végét" járom...


Volt Quinny Zapp-unk, de mivel nem dönthető és pici az ülőrésze a kicsi álandóan csúszkált benne.


A Xtra tetszik, de nem lehet csak szétszedve összecsukni :(


NAgyon fontos lenne, hogy dönthető legyen és az OVIBA a pici folyosókon is elférjek vele, mert a 2 nagyobb tesóért menni kell.

Most Loola van, de azzal nem férek be az oviba :(


Segítsetek nekem tapasztalatokkal, tanácsokkal!


2012. nov. 9. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Ez könnyen navigálható, mondhatni "szervós". Nem pici, de viszonylag könnyű. Irányítása, működtetése nem igényel nagy önerőt: [link]
2012. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
2012. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 terepjáró mellé teljesen feleslegesnek tartom az ikarus-t


a lego-val meg a gyerekek játszanak...gondolom te is ha a ide tudtad linkelni :)


Majd kinőttök ebből a korszakból, nekem is volt hasonló kb. 12 évesen, akkor én is dőltem a nevetéstől, most már tök ciki, hogy én is voltam ilyen...


Szép álmokat, bajuszos angyalokat!

2012. nov. 9. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a touragoo vesta pici és dönthető lábzsákkal. 75 centis szobaajtón simán kitolom.
2012. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan legózok még, bonyolult kitalálni egy lego.com nevezetű oldal nevét, biztos csak a témával foglalkozók tudják. Amúgy meg ha "ciki" a lego szerinted, akkor kb. 11-12 éves lehetsz, ha máshogy nem agyilag. Tudod felnőttek is sokan legóznak, sok építész is, ez egy építős játék, ami nagyban fejleszti az ember kreativitását. Ha szerinted ez "ciki", akkor én kérek elnézést: [link]
2012. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A Legozásban nincs semmi szégyen, az Ikarus pedig igenis hasznos még 2 terepjáró mellett is, pláne, ha nagy a család (20-30) fő. Kombináljunk: [link]
2012. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy ezeket a válaszokat ehhez a kérdéshez írtátok. Kívánok Nektek hasonló közreműködő válaszokat ha Ti tesztek fel valódi kérdéseket.
2012. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Háááát...előbb értelmezni kellene a választ és utána pampogni...

Nem azt írtam, hogy a lego ciki, hanem az, hogy egy kérdésre (ahová mellesleg ÉRTELMES válaszokat vártam volna) valaki ennyire viccesnek tartott válaszokat ad (lego és ikarus)


Tudod mindennek megvan a helye. Ez, ha poénnak lett szánva...hát, hogy finom legyek: nem sikerült, csak magadat járattad le, no de mindegy!


Máskor értelmezz és utána okoskodj :)


Mindegy.


A kérdés már nem is aktuális, mert sikerült venni egy olyan pici babakocsit ami nem sokkal nagyobb, mint egy lego duplo babakocsi.

Felvihetem majd jövő héten a repülőre is.

Igaz majdnem 80.000 ft volt amiből több doboz lego-t is vehettem volna...


:)

NA pááá

2012. nov. 10. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!