Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zappot és hasonló, nem...

Quinny Zappot és hasonló, nem dönthető babakocsit használó anyukák, kényelmes volt ez a kocsi a babának?

Figyelt kérdés
Mikortól használtátok? Mit "szólt" hozzá a babátok?
2012. szept. 11. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évesen sima zapp volt. A formája szuper, de elalszik és kitörik benne a nyaka. Még nem nekünk való. Végül vettem egy Zapp Xtrát! Ez nagyon szuper. Sokkal-sokkal jobb a simánál! Ha nem veszem meg előtte akkor nem szeretek bele a praktikusságába és nem merek pénz áldozni a drágábbra se. De annyival nem kerül többe. Végül netről rendeltem le és nem csalódtam. Még 1 évesen nem volt nekünk való. ha nagyobb a babád és menet közben nem alszik akkor viszont imádni fogjátok. Nagyon jó tolni, szinte magától gurul és olyan gyorsan összecsukható és táskájába tehető, hogy ezt semelyik másik kocsi nem tudná felül múlni.
2012. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem is a Zapp van. Én nagyon szeretem, kényelmes, jó tolni, mdern a formája, a gyerek is szereti, de ő 15 hónapos, nem alszik el benne. Én olyan 1 éves kora körül kezdtem el használni, de eleinte csak tanácsadásra gurultam el vele, vagy csak elszaladtam bevásárolni. Szóval nem voltak nagy utak. Ma már bárhova megyünk nem kérdés, hogy a zappot viszsük. Én szeretem. Ha altatni akarod a gyereket akkor nem ajánlom.
2012. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kifejezetten altatni nem, mert nagyon ritkán fordul elő, hogy beszundít már a kocsiban. Az Xtrát én is néztem, egy bajom van vele, az ülőrész miatt pont azt a nagyon jó tulajdonságát vesztette el, hogy ici-picire csukható. Mert ugye azzal nem lehet összecsukni?
2012. szept. 12. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Összecsukható, picit másképpen. Az a lényeg hogy itt nem félbehajtod a felső részt. Előtte kiszeded belőle a közepét könnyedén. Ez után csukod össze mint a simát és ez a belső ülés rész pedig egy vékony kis lap lesz ami pont akkora mint amekkora a várat tudod összehajtani és erre rárakod amikor a táskába pakolod. Nem nehezebb semmivel se a művelt:) Szerintem már elég kicsi az árrés is ahhoz, hogy megérje megvenni. A sima Zappba mikor véletlenül elaludt az 1 éves lányom akkor 10 és fél kilósan is ki kellett vennem belőle és ölbe cipelnem, annyira nyakatekert pózba előre csuklott a feje benne úgy. Szerintem hosszútávon jobban megéri. Egyrészt, ha később túl akarsz adni rajta akkor biztosan többet is fogsz érte kapni mint azért ami most használtan 20-30e ft... néhány év múlva egy doboz zsepi áráért megy majd tovább... Ráadásul tényleg bánni fogod, hogy csak 1 picit kellett volna még rááldozni és dőlítheted is.
2012. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!