Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Ma (eddig)...

Mitől lehet ez? Ma (eddig) már 4x kakilt a fiam, zöldes színű, és nyúlósabb. és úgy csinál mintha fájna a popsija, viszont nincs kipirosodva.

Figyelt kérdés
most ezt is fogzásra fogjam?mert semmi különöset,újat nem evett/ivott a napokban.Állandóan bújik,olyan kókadt,másik pillanatban meg hisztériázik,őrjöng.Hetek óta küzdd a fogával,de még egy sincs neki.Ma már adtam neki 1x vibrucolt
2009. aug. 13. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én zöldes színű kakival nem játszadoznék, elvinném a dokihoz, még ha nem is jelent komolyabb bajt! Szerintem menjetek el mihamarabb.
2009. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babám 5 hónapos és anyatejes, néhány hete nálunk is ez volt. Doktornéni látta, azt mondta, hogy az anyatejes baba védett, Normaflore-t ajánlott neki. Azóta szépen rendeződött, fogunk még nekünk sincs.
2009. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő már 9,5hónapos 2 hete állt le a szopival.nem mindennap zöld a kaki,és nem is mindig van ennyiszer.mire rászánnám magam,hogy elviszem orvoshoz,addig mindig átmegy rajta,elmúlik neki.és vinni kellene "mintát" a dokinak?
2009. aug. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!