Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 HETES BABÁNÁL szabad szemmel...

4 HETES BABÁNÁL szabad szemmel lehet látni az orrmandulát? Mindkét orrjáratban mélyen bent felfedeztem vmit. Naponta szívjuk a nózit, mert"hörög" mintha meg lenne fázva, úgy veszi a levegőt. Pedig nincs megfázva.

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Talán internet helyett, ha kihívnád az orvost, akkor többet tudnál.

Nem tudjuk milyen "mélyen" néztél be, nem halljuk a gyereket, nem tudjuk meghallgatni a tüdejét, megnézni a torkát......

2009. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább nézesd meg orvossal, te is megnyugodsz tőle.
2009. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Te ritka bunkó,nem gondolod,h megmutatom dokinak?De mivel ma már nem érem el,azért internetezek,mert hátha tapasztalt itt valaki hasonlót.

Ha nem tudsz értelmes választ adni,ne irogass.Az oktatásodra nem vagyok rászorúlva

2009. aug. 13. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is rengetegszer szörcsögött.Én mondtam a dokinak,azt mondta nem gond nálluk még előfordul.Köhintenek egyet kettőt és már el is mulik.Nállunk ez mindig reggel volt.
2009. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mi 10 hetesek vagyunk, és engem is aggaszt, hogy babám még mindig hörög. A dokinő azt mondta, hogy nem a tüdejéről jön a hörgés, az orr nyálkahártyája tisztul még. Nálunk ez este hallható jobban.
2009. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a "ritka bunkó". Foglalkozásomra nézve orvos.

Aki nagyon nem ért azzal egyet, hogy anyukák "mélyen néznek" egy baba orrába, hogy hörgő gyerekükhoz nem hívnak orvost, hanem interneten próbálnak diagnózist felállítatni laikusokkal.

Egy telefont megérne a dolog az orvossal aki ismeri a gyereket. Egy 4 hetes babánál nem mindegy ödémás lesz-e a tüdeje vagy nem.

2009. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt Dr.nő!!!


Gondolhatja,h holnap az orvos lesz az első utam!!!

De mint írtam,ma már NEM érem el,és mivel nagyon aggódok ezért bátorkodtam itt feltenni a LAIKUS ámde gyakorló anyukáknak a kérdést!Hátha vki tud némi infóval szolgálni.


Egyébként meg nem túrtam az orrá,sőt még kézzel sem értem hozzá,csak belenéztem ameddig beláttam szabad szemmel!


Köszönöm a többiek válaszát!

2009. aug. 13. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdésedböl itélve nem ma fedezted föl. "Naponta szivjuk a nozit mert..." Nem játék. 2 éve éjjel fütyülést hallottam,körbejértam mindent és a szobába vissza térve a 4 éves kisfiam volt. Elöször csak néztem és majd föléje hajoltam. Tüdőből jött. Fölébresztettem és mentünk is. Hálistennek csak egy kezdő arcüreg gyulladás volt,még nem fájt semmije. Másfélévesen hörgött, a tenyeremmel éreztem a hátán ahogy vette a levegöt. Ez volt az első betegsége, Tüdőgyulladás. Azota sajnos gyakran hallom és a Pulmonológián vagyunk 3 havonta,talán astmás.10 éves korig kinövi talán. Nagyon sok minden történt még és egyre durvább dolgok. 16 hónapos babám ha egyet köhög már megyek dokihoz, inkább ő mondja minden rendben és nem kell gyogyszer, pedig a fiamat is végig aggottam és most is. Jelenleg lázzas én a rágófogra gondoltam mert a 21. kibujt.A doki mondta ma valami virus. Én mindig elviszem pedig 37,8 körüli csak a hője.Semmit nem írt föl,inni sokat és panadol.

4 hetesen na ná,hogy nem várnék holnapig,szerintem ha szolsz neki ki is megy,de van ügyelet is. Inkább most mint éjjel. Ha bár nállunk mindig éjjel történt valami.

2009. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16:23-as.Tuti,hogy nem vagy orvos.Nem válaszoltál volna ilyen hangnemmel.
2009. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvos is ember és én már mentem haza a kisfiammal bögve,3 évesig utáltam járni de kellett.Most már máson gyakorol. Amugy front van.Sőt már a fiamat is rángatták meg 1,5 évesen, kár hogy nem vagyok bunkó mert nem dolgozna ott az tuti.
2009. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!