Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxy cosi felviheto wizz air...

Maxy cosi felviheto wizz air gépre?

Figyelt kérdés
azért kérdezem,mert a jegyet ugy vettuk a babànknak,h olbe lesz,mivel az utazàskor tolti az 5,honapjàt. poggyàszként ingyen feladhatjuk az osszecsukhato babakocsit, na de a gyerekulés rész ugye nem osszecsukhato és a baba nem abba lesz,mint ahogy màr irtam. a màsik pedig,h a babànak nem lehet kulon poggyàsza,hiszen nekik is szukséguk van egy csomo cuccra. segitsetek légyszi,aki màr utazott wizzairrel és kisbabàval
2012. nov. 10. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűha, mi nem Wizz-el utaztunk, de nálunk úgy volt, hogy a hordozót (Nem Maxy cosi hordozó, hanem a Stokke Xploryhoz tartozó) simán felvittük a gépre, mivel a babának is kellett hely, ültetni meg még nem lehetett. Rákérdeztünk, és azt mondták, hogy ez nem minősül poggyásznak, a jegyért pedig fizettünk.

Ez több, mint három éve volt, azóta már nagyobbacska a gyermek, kicsiként keveset utaztattuk.

2012. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:

Ha jól értelmeztem akkor fel lehet adni a gépre.Nem az utastérbe hanem a rakodótérbe mint a többi poggyász.Fizetni kell érte


FREIGEPÄCK


Jeder Passagier darf folgende Anzahl an Gepäckstücken mitführen:


ein Stück Handgepäck


und


bis zu 6 aufgegebene Gepäckstücke, von denen keines mehr als 32 Kilogramm wiegen darf.


Die Höhe der Gepäckgebühr wird auf der Grundlage der geplanten Flugzeit und des Abflugdatums Ihres Fluges berechnet.

- Wenn die Flugzeit weniger als 1:50 Stunden beträgt, beläuft sich die Online-Gepäckgebühr auf 15 EUR/Gepäckstück/Flug. Startet ein Flug innerhalb Ihrer Buchung jedoch in der Hauptsaison im Sommer oder während der Nachweihnachtszeit, beträgt die Gebühr 20 EUR/Gepäckstück/Flug.

- Wenn die Flugzeit mindestens 1:50 Stunden beträgt, beläuft sich die Online-Gepäckgebühr auf 20 EUR/Gepäckstück/Flug. Startet ein Flug innerhalb Ihrer Buchung jedoch in der Hauptsaison im Sommer oder während der Nachweihnachtszeit , beträgt die Gebühr 25 EUR/Gepäckstück/Flug.


Die geplante Flugzeit ist die Differenz zwischen der geplanten Ankunftszeit und der geplanten Abflugzeit unter Berücksichtigung örtlicher Zeitunterschiede. Im Falle der Buchung eines Hin- und Rückflugs gilt die Flugzeit des ersten Flugs für beide Flüge.

Die Zeit zwischen dem 9. Juni und dem 23. September gilt als Hauptsaison im Sommer, die Nachweihnachtszeit dauert vom 15. Dezember bis zum 7. Januar.

Wenn Sie eine Buchung auf wizzair.com oder über unser Callcenter tätigen, kommen die oben genannten Regeln automatisch zur Anwendung. Die jeweilige Online-Gepäckgebühr (umgerechnet in die gewählte Währung) wird zum Zeitpunkt der Gepäckbuchung angezeigt.

2012. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
OFF Jegtanc, mi van, ha nem tud németül? ON Babakocsit a gép bejaratig lehet vinni, ott elveszik es a rakterében teszik-a hordozó részt is.
2012. nov. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Oda van írva magyarul is:)
2012. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OFF Akkor miért nem azt linkelt es be neki, miért a németet? Na mindegy....
2012. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jégtánc ***** válasza:
Mert a keresőm német,és az volt az egyszerűbb nekem
2012. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem utaztam soha fapadossal. Nem fapados gépre felvihettem a hordozót, ha volt elég hely, akkor be is köthettük volna a mellettünk levő ülésre, csak sajnos a mi hordozónk olyan, hogy hátul csak egy helyre kell bedugni az övet, így meg nem tudtuk az ülésbe kötni. De másik útnál simán feladtuk a poggyásszal. Ráadásul a babának sem kellett külön fizetni a poggyászért, benne volt a jegye árában és 23 kg-ot pakolhattam neki. Máskor ti se fapadossal szenvedjetek. Egy ilyen pici babával nem biztos, hogy olcsóbbra jön ki
2012. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!