Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évessel másfél orás repülö...

2 évessel másfél orás repülö ut? Mit vigyek? Mire figyeljek? Minden tapasztalat érdekelne! Nasi, inni vihetek fel gépre? A repülö térre érkezéstöl minden érdekel. Még én sem repültem soha. Mire számitsak?

Figyelt kérdés
illetve 10 napra megyünk olaszba, mit ne felejtsek, mire figyeljek, minden érdekel, nehogy vmi kimaradjon.
2012. szept. 2. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi holnap indulunk szintén Olaszországba fél éves babámmal! Amire figyelj, hogy nem vihetsz be 100ml-nél több innivalót, úgyhogy bent kell megvenned az italt, ami borzasztó drága lesz... Én viszek egy üres cumisüveget, és majd bent feltöltöm vízzel. A kaja kérdésben még én is bizonytalan vagyok, de úgy tudom, hogy babáknak lehet felvinni (mi még csak gyümölcspürét eszünk). A felszállásnál és leszállásnál bedugulhat a fülük, úgyhogy ennie, innia, cukrot szopogatnia vagy szopiznia kell, hogy sokat nyeljen.

Amit ne felejts el a sok ruhán kívül, az útlevél, biztosítás, törölköző, fürdőruha, hétfőre és keddre esőt mondanak, úgyhogy az ellen valami. Játékok, babakocsi, fürdőruha, cipők, pizsama, úti patika, repülős csomagba játék, amivel kibírja a másfél órát. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még írok, ha pakolás közben fontos dolgo eszembe jut.

2012. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm, akkor én is üres üveget viszek, és viz... meg akkor vmi cukorkát majd a repcsire, játékot azt amugy is tettem volna.jo utat nektek és jo szorakozást!!!!! jajj, nekünk személyink van. utlevél nincs. én ugy tudtam az elég.nem?
2012. szept. 2. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a baba ételéhez kell a víz, akkor felviheted. Már kétszer repültem a lányommal. 10 hetes és 7 hónapos korában. Arra figyelj, hogy fel-és leszállásnál itasd, hogy ne fájjon a légnyomásváltozástól a füle.
2012. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 2. 15:13
 5/10 A kérdező kommentje:
mennyi idövel repcsi indulás elött menjünk ki? 1 ora?
2012. szept. 2. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok még bechekkolva, akkor inkább 1,5 órával előtte, ha online megcsináltátok, akkor elég 1 órával előtte.
2012. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Személyi is jó, persze!
2012. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig kimegyek 2 órával előtte. 1 óra nem elég, mert ha eszébe jut a 2 évesednek, hogy pisilni kell, akkor nem lesz rá idő. Annyi néznivaló lesz neki, hogy unatkozni biztosan nem fog.
2012. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

mi júniusban mentünk a 2évesemmel törökbe,2,5órás repülőút volt.Neki felvihetsz vizet,én teát vittem neki mivel ő a vizet nem issza,3,5dl-s cumisüvegbe(szivószálas) vittem fel neki a gépre,fel lehetett,csak bele kellett kóstolnom.

Nasit is vihetsz fel,kaját is.még a reptéren tedd tisztába ha még pelusos,mert a gépen szörnyű....én hiába tettem tisztába a reptéren,azért 3-4 órát nem birt ki a pelus,ivott is rendesen...igy muszáj voltam a gépen tisztába rakni,de én egyedül alig fértem be,nemhogy egy 19kg-os gyerek még...fekteteni esély nem volt,kb egy akkora "pelenkázó"volt,mint egy kis tálca,a fél gyerek nem fért rá,állva próbáltam,de szegény fiam a fejét beverte párszor,mivel nem lehetett kiegyenesedni,olyan kicsi volt a hely,és félig állt,és úgy szerencsétlenkedtem....

Fel-le szálláskor itasd vagy cumiztasd ha cumizik,igy elkerülhető a fülfájás.Te is igyál közbe.

2012. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nadrágos pelenka jobb, nem? Azt csak le kell húzni és felhúzni a tisztát, nem kell hozzá lefektetni. Persze ha csak pisis.
2012. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!