Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák lenne kedvetek beszélg...

Anyukák lenne kedvetek beszélgetni? Bővebben Lent.

Figyelt kérdés
Friss anyuka vagyok,a babám másfél hónapos,és nagyon nehéz vele. Elköltöztünk,nincsenek itt barátnőim,család messze van és nagyon sokszor jól jönne,ha lenne egy oldal,egy fórum,ahol más anyukákkal lehetne tapasztalatot cserélni,ahol cikkeket,videókat oszthatnák meg egymással,a babáink fényképeit,az élményeinket. Összegyűlne egy jó kis csapat,és ha bármelyikünk lelki válságba kerül,segítenénk egymásnak. Ebből kifolyólag jött az ötlet,hogy csinálnék egy oldalt a facebook nevezetű közösségi oldalon,ahová lehetne csatlakozni,ami csak és kizárólag ilyen témákról szólna,és tényleg napi szinten tudnánk beszélgetni,illetve mindig gyűjtenénk ki érdekes és hasznos cikkeket,infókat,amiket megoszthatnánk. Viszont nem vágnék bele,ha nem lenne rá érdeklődés,épp ezért kérdezem,hogy lenne kedvetek ilyesmihez?
2012. nov. 11. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2012. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is:) jöhet priviben a csoport neve.
2012. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaj de jó,akkor ma belevágok és megcsinálom =) Ezen elmunkálkodok ma,amennyire a kisasszony engedi,és akkor amint készen van megírom =) De örülök,hogy mégse akkora hülyeség amit kitaláltam =)
2012. nov. 11. 11:42
 4/15 anonim ***** válasza:
csatlakozhatok? :)
2012. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet :)


Én is első babámmal vagyok itthon,5hónapas.

2012. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ó én is szeretnék csatlakozni :)

nekem sincsenek barátnőim ahol lakunk és olyan jó lenne mindig megosztani a történéseket:)

2012. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem már idősebb fiaim vannak (2 és 5 évesek), de én is csatlakoznék.
2012. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igaz én még csak kismama vagyok,de én is nagyon szívesen csatlakoznék!nekem se lesz a férjemen kivűl semmi segítségem majd!:)
2012. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg egy fél órán belül elalszik a kislányom,és akkor már csatlakozhat is mindenki :) Minél többen vagyunk,annál jobb :)
2012. nov. 11. 15:45
 10/15 anonim ***** válasza:
én is szeretnék csatlakozni. 5 hetes, de jön a tél és be leszünk "zárva" a lakásba.
2012. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!