Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2013-ban próbálkozók! Van...

2013-ban próbálkozók! Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Izguljunk,várakozzunk együtt!
2012. okt. 24. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Májusban lesz az esküvőnk, utána próbálkozunk majd. Ti mikor vágtok bele a nagy kalandba? :)))
2012. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2013 nyarán lesz 2 éves a lányunk. Májustól szeretnénk próbálkozni a következővel, szeretném ha téli baba lenne, és az sem baj, ha csak '15 január-február-márciusában születik meg. Realista vagyok, kerek egy évet adok magunknak.

Ti hogy szeretnétek?

2012. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mi is jövőre (október)fogunk neki a kistesónak. Minden annak a függvénye, hogy a férjem megkapja-e az új munkát. :)
2012. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Júniustól kezdjük a próbálkozást,tavaszi-nyári babát szeretnénk! Az első lesz! :) Olyan izgatott vagyok már,alig bírok várni! :)


Tervezgettek már? :)

2012. okt. 24. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem nagyon tervezek,de ami biztos, hogy legyenek rendben a papírjaim, még előttem van egy záróvizsga, a szóbeli államvizsga, és a nyelvvizsga. A nyelvvizsga bármikor meg lehet, a többi májusban. Utána csapunk egy nagy bulit és jöhet a kis tesó.
2012. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tervezgetek, persze, álmodozom :) Nézegettem babaágyat, kocsit, játékokat, etetőt, stb. stb., itt is gyakrabban olvasgatok, vágyakozom. Nekem mindegy, milyen hónapban születik, ilyen értelemben nem tervezgetünk. Évek óta vágyom rá, orvosi kezelés miatt kezdhetjük májusban. Egyet szeretnék: minél előbb megölelhessem!


Te/ti miket terveztetek már el?

2012. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Konkrét terveim nekem sincsenek,igazából vágyakozunk nagyon.. :) Jó,meg persze én is nézegettem már babakocsit(sőt,azt már el is döntöttem:P),bababútort,etetőszéket,stb. Meg van már kelengyelistám is,aztán majd eldöntöm,hogy tényleg mire is lesz ezek közül szükség és mire nem.


Van már megtakarításunk a baba érkezésére,meg gyűjtünk folyamatosan,hogy annyira nagyon ne legyen megterhelő majd a vásárlás.


Év elején tervezek fogorvoshoz menni és március környékén nőgyógyászhoz is,rákszűrésre,általános vizsgálatra és megbeszélni,hogy mikor is hagyjam abba a fogamzásgátlót (mindenki mást mond,nem tudom... :( ) és hogy milyen vitamint szedjek.


Kb. ennyi hirtelen! :)

2012. okt. 24. 14:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja,azt hogy konkrét terveim nincsenek,azt az időre értettem,hogy mikor szülessen,hiszen úgy sem tudjuk befolyásolni. Ha nagyoooon választhatnék,május vagy június lenne a legjobb,de tényleg teljesen mindegy :)
2012. okt. 24. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi 2013 május körül kezdünk el próbálkozni a kistesóval :-) Kis korkülönbséget szeretnénk a kislányunk most 4,5 hónapos. :-)
2012. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi vagyunk akkor itt a legkorábbiak mi már január-februárban elszeretnénk kezdeni a babaprojektet én már nagyon várom:)van egy 18 hónapos fiam és 25 éves vagyok!
2012. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!