Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magán gyermekorvost keresek...

Magán gyermekorvost keresek Bp. -en, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, aki szakmailag nagyon jó és legalább telefonon szinte mindig elérhetô.
2012. nov. 11. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Olyan, hogy magán gyerekorvos nincs.

Budapest meg 23 kerületből áll, kerületenként min. 3 orvosi terület van.

2012. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
..és minden területen belül van vagy 2-3 gyerekorvos. Ezek közül kellene választani :)
2012. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendkívül intelligens vagy kedves válaszoló, hogy ilyen roppant jól sikerült értelmezned a kérdésemet! :)

Tévedésben vagy, mert több magán gyermekorvos van Bp.-en, gyermek házi orvosunk is van már, és annak okát, hogy miért keresek magánt, nem veled fogom megosztani, de nyomós okom van rá sajnos.

Bìzom benne, hogy érkeznek majd hasznos, értelmes válaszok is!

2012. nov. 11. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem túl rózsás a helyzet, én is kerestem már magán gyerekdokit, de nem találtam:S 1 használható találat volt a google-ben, az is 1 éve, valahol a XII. kerületben volt. Szóval ez se egy túl használható vélemény:))
2012. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!