Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BCG helye mikor tünik el...

A BCG helye mikor tünik el teljesen?

Figyelt kérdés
4 hónapos most

2012. nov. 11. 17:48
 1/5 gabszem ***** válasza:
most 9 hónapos , halványabb már , de még mindig látszik.
2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a helye soha, nekem is megvan még, fehérebb ott a bőr

ha a pirosságra gondolsz, a lányomnak 1,5 éves koráig piros volt, utána szép lassan kihalványult

2012. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, fog eltűnni teljesen, ha megnézed a karod, neked is látszik.
2012. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul fogalmaztam, a heg, seb, varr minek mondják... mindig lejön a kis seb rola és utána kicsit vérzik. néha kicsit gennyes de a doki szerint az normális. nekem az a kérdésem hogy mikor tünik el ugy a seb hogy ne kelljen rá vigyázni hogy vérzik stb...
2012. nov. 11. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez babánként más lehet, mert mindenki másként reagál az oltásra. Az én gyermekeimnek csak egyszer dagadt meg nagyon az oltás helye, de aztán nem fakadt ki, hanem visszament, és azóta nincs vele baj. Ha az orvos azt mondta, normális, akkor biztos az, ő többet lát ilyet. Én például a lányom köldökétől voltam kiakadva szülés után, iszonyat csúnya volt, folyt belőle a genny hetekig, a doki meg megvonta a vállát, hogy mit idegeskedek, gyönyörű lesz a köldöke, ha lemegy róla a gyulladás. És tényleg az lett.


a harmadik válaszoló

2012. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!