Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babátoknak milyen...

7-8 hónapos babátoknak milyen cipőt vagy csizmát adtok a lábára?

Figyelt kérdés
Kislányom most 7 hónapos, kb. 18-as lába van. Arra lennék kíváncsi, ti mit adtok a babátok lábára, ha kiviszitek?? Hol tudnék esetleg ilyen pici csizmát vagy hasonlót venni a lábára? Itt nálunk sok lehetőség nincs vásárlásra, csak a kínaik :(
2012. nov. 12. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Amíg nem tud járni, addig nem kell neki cipő.
2012. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kint plusz vastag zokni, és a kabátom alatt van, melegítjük egymást.
2012. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislanyom is jart-kelt mar kapaszkodva a lakasban, igy puha talpu cipöt vettem neki. Pl. cinege cipö, de biztos talalsz a google-ba beirva. Interneten rendeltük, az Örsegben is van egy bolt, ami ezzel foglalkozik, es Mosonmagyarovaron is tudok egyet, az iwiwen reklamozza magat.

De epp a mult heten jartam egy kinaiba, es ott vettünk a most mar nagyobb kislanyomnak benti papucsot, az ugyanolyan puha, mint amit mas boltban lehet kapni. Legalabbis 4 evesnek. De ha megoldhato, par honaposnak nem kockaztatnek, inkabb rendelnek (bar nem olcso), mivel komoly ortopediai problemakat okozhat, ha rosszul fejlödik a lab. (Kesöbb tartasi probl, gerinc es az egesz statika fejlödesere hat.)

Ha telen lett volna 7 honapos, nem vettem volna neki utcai cipöt, akkor babakocsiban setaltunk volna. Vagy lehet, hogy szaraz idöre kerestem volna valami jobbat, amibe a lab nincs bezarva, amiben minel inkabb erik ingerek a labat, tehat nem tartja fixen a bokat. De telen ugysem vagyunk kint fel oranal többet ilyen picivel.

Nyaron, jo idöben meg ugyis jobb mezitlab a lab fejlödesenek, pl. udvaron, vagy rokonoknal az udvaron, ill. mellette puhabb talput.

2012. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, es a lakasban bent a csuszasgatlo zoknik - ezek nagyon bejöttek nalunk! Ez szerintem meg jobb, mint a puha talpuak, mivel szabadon tud benne mozogni es fejlödni a lab(izomzat). Amig nem huzza le allandoan...:(... de ennyi idösen meg nem.
2012. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kulcsszó a kocsicsizma :-)

2012. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt pedig babacsizma :-)

2012. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kocsicsizma!!! Ez az, ilyenre gondoltam, csak nem jutott eszembe a neve! :)
2012. nov. 12. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha hideg van rajta, akkor úgyis overálban van (talpas), tehát akkor nem kell cipő.

Amúgy meg tutyi.

2012. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!