Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan különböztetik meg az...

Hogyan különböztetik meg az egypetéjű ikreket a szüleik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ők sem teljesen egyformák azért.

Bár volt egy ikerpár, az egyik a kolléganőm, akiket és sem tudtam megkülönböztetni sokáig, aztán az lett a megkülönböztető jegy, hogy az egyiknek kicsit sötétebb barna volt a szeme, a másik lánynak meg világosabb, de majdnem tök egyformák voltak.

Lehet, hogy más színű ruhát adnak rájuk.

2012. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már az újszülöttek között is különbséget lehet tenni: súly, hang, mozdulatok, kinézet (fejforma, bőrhiba, szemszín, haj megléte).
2012. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek voltak iker-lányai, annyira egyformák, hogy sokszor még anyuka is megtévedt, és nevetett is magán. A ruhákat a lányok egyformát akartak, ezért kaptak különböző fülbevalót, és mindig más színű díszt a hajukba (lila-piros, kék-zöld...) így ha rohantak, az anyuka meg tudta őket különböztetni. Mondta nekem, hogy lehet, mindenki azt hiszi, neki könnyű megkülönböztetni őket, de valahogy szokott tévedni pár másodpercre, a lányok meg ki is használták ezt, ezért trükközött velük.
2012. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a faluban van egy édes ikerpár. Első látásra olyan egyformák, mint a nyúlszar (bocs a hasonlatért Hajni!!!), de ha figyelmesen megnézi őket az ember, rájön, hogy vannak különbségek, tök más az arcuk, mégis egyformák első látásra. Szóval fura.
2012. nov. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukák számára nem egyformák. Nekem is egypetéjű lányaim vannak, és mindig mondják, hogy jaj mennyire egyformák. Még a rokonok is sokszor eltévesztik. Számomra meg egyre kevésbé hasonlítanak. Nem is értem más miért nem látja, hogy mennyire mások.

De tény, hogy a kezdetektől Én vagyok velük a legtöbbet. Más szemmel nézek rájuk.

2012. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővéreimet az első napokban/hetekben a kórházi karszalag alapján különbözették meg. Arra már nem kérdeztem rá, hogy később hogyan, bár gondolom 1-2 hét után az anyuka és a szülők simán látják a kis eltéréseket a két baba között.
2012. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyszer jártam együtt ikerpárral alsóban. Fura volt, mert egy ideig teljesen ugyanolyanok voltak. Aztán az egyik rövidebbre vágatta a haját és elkezdtek más féle ruhában járni.
2014. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!