Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért öltöztetik sokan azonos...

Miért öltöztetik sokan azonos ruhába az egypetéjű ikreket, mikor ez később zavart okozhat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mert azt hiszik, hogy milyen cukik, aranyosak.
2012. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért okozna zavarokat?
2012. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
egy idő után úgyis ki kérik maguknak a gyerekek.Mi is tesómmal kb elsős korunkban megmondtuk hogy nem szeretnénk egyformán öltözni.Ezt tiszteletben kell tartani.Ameddig a gyereket nem zavarja főleg babakorban nem hiszem hogy bármilyen zavart okozna.
2012. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

én ismerek egy ikerpárt, ők meg direkt szeretnek egyformában lenni nagyként is.

max. más színben de egy csomó ugyanolyan cuccuk van.

nem hiszem hogy zavart okozott volna, mindkettő éli a kis saját életét, elmegy ide-oda a másik nélkül is, két külön erős személyiség.

nem a ruha teszi az embert :)

2012. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Milyen zavart?Mi/én ikerpár tagja vagyok.Babaként egyforma de más színű ruháink voltak,később szigorúan :) egyforma,mert veszekedtünk hogy neki jobb...nekem szebb...stb.Aztán kamaszkorunkban volt önmegvalósító korszakunk,és direkt is különbözően öltöztünk.Aztán meg újból jött az egyformának lenni poén korszakunk.Hidd el egy iker nem úgy éli meg hogy ez hű de rossz!

Illetve nyilván ha nem akarnak egyformán,azt tiszteletbe lehet tartani,de akkor nyilván nem babakorúak már.Azóta felnőtt emberek vagyunk és most is nevetünk azon hogy kevernek a környezetünkben,és mivel eléggé hasonló az ízlésünk,sokszor "beleszaladunk"egyforma ruhákba és nem zavar minket!Egészséges lelkületű(szerintem)ember lettem,és kétszeres családanya,feleség!

Szerintem pedig nagyon aranyosak az ikrek egyformában!

2012. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Két évvel idősebb nővéremmel is hordtam egyforma ruhákat és semmi zavart nem okozott. Annyi hülyeséget be lehet magyarázni a mai világban de ez azért túlzás.
2012. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez van...érvelni nem tudnak,...csak lepontozni! :) 5.voltam
2012. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
mindenttudo baratnom oltozteti mindig egyformaba a lanyait. Eleg idetlen, mert a kisebbik igy ugy nez ki, mintha el lenne maradva a fejlodesben. (nem ikrek)
2012. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egypetéjű iker fiaim vannak. Általában nem szeretem Őket egyformába öltöztetni, hogy nyugodtan kialakuljon a kis személyiségük, de annyira cukik amikor teljesen egyformában vannak! Képzeld csak el, amikor 2 tök egyforma gyermek szaladgál egymás mellett!!! Olyan édesek! :)

Hallottam már olyat, hogy nagyobb gyermekként kikérték maguknak, hogy mindig egyformában vannak, de vannak olyan ikerpárok is akiknek az egyformaság nagyon is tetszik! A gyermek úgy is maga fogja eldönteni, amikor már nagyobb lesz, hogy mi jó Neki/k!!!! :)

Én és a tesóm fiú/lány páros vagyunk, 3 év korkülönbséggel, de Nekünk is volt 1-2 egyforma pulóverünk, pólónk, és ezt Mi akartuk így! :)

Ja, és az elmúlt időben több ikerpárral is beszélgettem és Ők tényleg nem úgy élik meg ezeket a dolgokat, (öltözködés, összekeverés stb.) mint ahogy azt Mi gondoljuk!!! :)

2012. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egypetéjű ikerlányaim most 3 évesek. Nagyjából 1-1,5 éves korukig sűrűn adtam rájuk uyganolyan ruhákat és tényleg édesek voltak, nem csak én hittem azt. Aztán inkább csak hasonló ruhákat kaptak, pl ugyanolyan mintájú de más színű. Most előfordul hogy kikérik maguknak az egyforma ruhát, és gyakran megy nálunk is a vita azon ha nem egyformában vannak, hogy ő "csinosabb", ő miért vehetett fel hercegnőset mikor az enyém virágos, és had ne soroljam. Nem hiszem egyébként hogy ez tönkretenné a jellemüket. A lányaim kívülről teljesen egyformák, de belülről tűz és víz, akármilyen ruhát is hordjanak.
2012. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!