Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy utálhatja a saját gyerekét?

Hogy utálhatja a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hós nagyon jó baba sokszor eljátszik egyedül is. Viszont rajtam kivül mással nem nagyon van el ugye én vagyok vele mindig sztem ez teljesen természetes. Férjem viszont kivan akadva hogy mi az hogy nem tudjuk ott hagyni sehol a gyereket meg hogy adjuk bölcsibe hogy elszokjon tőlem meg ilyenek... ezzel egyáltalán nem értek egyet. Anyukámnál lehet hagyni vele még nagyon jól elvan órákig de viszont neki most mütötték a gerincét nem lehet nála hagyni a kicsit tegnap engedték haza a kórházból férjem egyből mondta hagyjuk ott a gyereket mondom neki hogy gondoltad el se tudná látni szegény hát erre ő és akkor mivan ott van a férje... Most két hétig itthon volt szabizott és semmit nem csinált egésznap feküdt az ágyban és ennyi még a kaját is oda követelte és ha két perce ott hagytam a gyerekt már kiabált hogy minek hagyom ott ha nincs el vele meg hogy vigyem magammal mertm ár megint sir persze hogy sir hogyha nem foglalkozik vele meg hogyha csak az ágyban fetreng és felvan háborodva hogy mért nincs el vele a gyerek. Ma reggel megkaptam mielőtt elment dolgozni hogy mi az hogy a gyerek játékai a nappaliban vannak mi az hogy ott alszik az ő ágyában igy hangsulyózta meg mi az hogy a gyerek cumizik vegyem el tőle. meg ne foglalkozzak vele annyit. és hogyha ezeken nem változtatok akkor elmehetek én is meg a gyerek is mert hogy ő igy nem fog velem maradni... Multkor elmentünk vásárolni vettem 4 joghurtot a kicsinek hát teljesen ki volt akadva hogy mit képzeled magamról kivagyok én hogy kimerem ő vele fizettetni ő megdolgozik a pénzérét nehogymár ő vegye meg vegyem meg én aki nem csinálok semmit mégis pénzt kapok... Teljesen kivagyok akadva.
2012. nov. 13. 07:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

És te ezt az embert szereted?!!!

Én most pakolnék a helyedben, átmennék Anyámékhoz, és gondolkodjon el magán a férjem!

Te is b@lond vagy hogy tűröm ezt a megaláztatást!

Ne haragudj, de kîvűlről nézve ez a véleményem!

2012. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak Téged, hogy ilyen helyzetben vagy. :(

Ismerek apukát, aki majdnem ilyenné vált, de rajta segített, hogy otthon volt szabadságon, mert sokat hagyták vele a picit, és így kénytelen volt ő foglalkozni vele. És hát az ő édes mosolyuknak semmilyen kemény szív nem tud ellenállni.

2012. nov. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom minden vélemény érdekel tudom hogy ez a helyzet nem oké eddig nem volt ilyen és nem értem hogy mitől változott meg...
2012. nov. 13. 07:49
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
jézusom!a közös gyereketekről így beszél???na én már úgy ott hagytam volna mint a huzat az biztos!minek kellett neki a gyerek??!de szerintem téged sem szeret ha veled is így beszél!mi az hogy nem fizeti ki a gyereke joghurtját???bocsi de én csak ámulok a férjeden!!ez borzalmas
2012. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
* mármint mialatt szabin volt, sokat hagyták vele a picit, nem azért vette ki a szabit - rosszul fogalmaztam meg
2012. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mármint anyud kórházba kerülése előtt nem volt ilyen, vagy már előtte kezdődött a folyamat? Vagy a baba érkezése óta ilyen? Vagy a kettő között változott meg? Próbáltad megkérdezni, miért ilyen hideg Veled és/vagy a babával? Munkából úgy ér haza, ahogy végez?
2012. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy utálja, egyszerűen olyan, mint sok férfi: nem tud mit kezdeni egy pici babával es féltékeny is, mert a kicsivel többet torodsz, mint vele.
2012. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Soha nem tűrném, hogy a gyerekemről így beszéljen valaki. Pláne a saját apja. Gondolkodás nélkül otthagynám a fenébe.Egy utolsó szemét ember az ilyen.
2012. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha féltékeny sem kéne igy viselkednie. Kb 1 hónapja viselkedik igy és nemtom miért. Munkába 3kor végez nem dolgozik messze 5 perc mulva már itthon is van de azokon a napokon amikor megy edzésre akkor munka után egyből megy és 4 után pár percel itthon is van meg nélkülem sehova nem megy el. Hiába probálok vele beszélni mindig csak levagyok hülyézve hogy én nem csinálok semmit hogy én mért nem feküdtem ő vele egésznap amikor itthon volt meg ilyenek...
2012. nov. 13. 07:57
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Féltékeny. Eddig körülötte fogott a világ, most meg a gyerek körül. Nem érti,
2012. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!