Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » XXII. kerületi gyermekorvosok...

XXII. kerületi gyermekorvosok közül kéne választanom, de egyiküket sem ismerem?

Figyelt kérdés
Rugalmas, a babákhoz türelmes, akár alternatív, homeopátiában is hívő dokit keresünk, nemsokára költözünk, addigra jó lenne megtalálni az "igazit", tudnátok a sajátotokról írni pár szót?
2012. nov. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

én a Káldor Adolf utcaiba jártam (Savolyai Jenő tér). igazából voltam mindegyik orvosnál, kedvesek nagyon, segítőkészek :)

viszont a Czigány doktornőt nem ajánlanám 1 ok miatt: rendesen benne van a korban, nem lehet tudni mikor akar nyugdíjba menni.

ha jól emlékszem akkor öcsém orvosa Tóth Márta doktornő, szüleim meg vannak vele elégedve :)

2012. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is ott lakunk, vagyis nemrég költöztünk oda, a barátnőmék a Vadász doktorhoz járnak és más is meg van elégedve vele. Én még nem voltam lent a gyerkőcökkel, de majd megnézzük...
2012. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy eltelt azóta két hónap, de ha esetleg nem sikerült megtalálni az igazit, akkor én ajánlhatok egyet, miután én is alaposan utánanéztem a dokiknak. Tóth Mártát csak hírből ismerem, nem tudom milyen (az egyik válaszoló említette), de azt tudom, hogy homeopátiával is foglalkozik. Ez számomra is fontos egyébként. Mi most váltottunk Huszti Katalinról Gömöri Gézára. A doktornő lehet, hogy nagyon jó diagnoszta, de egy enyhe náthára is antibiotikumot írt fel, úgyhogy 16 hónapos korára szegény kislányom már 2 antibiotikum kúrán is átesett és baromira kikészítette szegény szervezetét. Amikor harmadszorra az egyik legerősebb antibiotikumot javasolta a doktornő, nálam elszakadt a cérna és másnap átmentünk a doktor bácsihoz, akiről csak jókat hallottam eddig. Egy végtelenül kedves, idősebb úr. Saját bevallása szerint ugyan nem hisz a homeopátiában, de nem ítél el azért, ha netán te alkalmaznád. Sőt, Ő ajánlotta a homeopátiás oltáskivezetéshez Tóth Mártát. A doktor úr arra, amire a Huszti doktornő antibiotikumot írt fel, csak konzervatív kezelést javasolt, semmi erősebb gyógyszert. Szóval nekem nagyon szimpatikus és ami a fő, a kislányomnak is. Olyan nyugalom és kedvesség árad a bácsiból, hogy egyből megnyugtatja a riadt kisgyereket.

2013. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon köszönöm, pont ilyen orvost keresek :)

remélem, ő nem megy hamar nyugdíjba :)

még nem költöztünk, de heteken belül aktuális lesz a kérdés

2013. jan. 20. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek megköszönted a válaszát tegnap :-) Nagyon remélem én is, hogy nem megy nyugdíjba még egy jó darabig. Nem is értem, miért vártam ennyi ideig az orvos váltással, mikor itt a környéken az összes anyuka Őt ajánlotta jó szívvel.
2013. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!