Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kreatív, fejlesztő...

Milyen kreatív, fejlesztő játékokat ajánlotok 15 hós babánka? (nem bolti játékokra gondolok)

Figyelt kérdés
korai még pl a sógyurmázás?
2009. aug. 14. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Séta közben mi ezekkel játszunk: toboz, makk (csak figyelni kell, mert mindent a szájába vesz)kövek, botok

Órákig eljátszik velük

2009. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Színes műanyag csipeszek!!!!Tornázás, gurulás hempergés a nagyágyon, vagy szőnyegen.Sóliszt majd 2 év után a festést is akkorra ajánlanám.

Egy éves szüléjére kapott lányom zenefelszerelést. Csörgőt flakon rizs segítségével te is csinálhatsz, dobolni sokmindenen lehet, fakanál vagy toll segítségével. Fürdéskor öntögetés kispohárból nagypohárba, mond neki tele üres, kevés sok, stb

2009. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 hónapos lányommal sokat labdázunk ketten is, illetve eldobja magának, utánamegy, felveszi, megint eldobja, elég sokáig leköti. Ezen kívül szeret mesekönyvet, szakácskönyvet nézegetni, én közben mondom neki, mi mindent látunk a képen. Flakonokkal játszik, tettem neki bele egy kis hegyezőt (csak ez volt kéznél, ami belefér és zörög). Azt rázza megállás nélkül. Pohárba pakolászunk be és veszünk ki dolgokat, ugyanez dobozokba. Nagy ásványvizes flakont gurigatunk. Tapasztalatom szerint valóban az ilyen dolgok sokkal jobban érdeklik, mint a vett bolti játékok. :) Viszont a csipesszel vigyázni kell (egyik előttem válaszoló írta), azzal a lányom is imádott játszani, de hiába voltunk mellette, akkor is becsípte a kezét és hatalmas sírás kerekedett belőle.
2009. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!