Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy keszitsem el a rantott...

Hogy keszitsem el a rantott hust tojas feherjere allergias lanyomnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés tejet önts a sárgájához.
2012. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy tejre is allergias.
2012. nov. 13. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vizet.
2012. nov. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak lisztes forgasd bele a húst, és úgy süsd ki a csirkemellet, a halat is így szokták a piacon, finom!

De van ez a knorr panír varázs, ahoz nem kell tojás!

2012. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Enyém is tej-tojás allergiás.


Én burgonyakeményítővel helyettesítem a tojást. A keményítőt elkeverem langyos vízben, és ugyanúgy panírozok, mintha tojás lenne. Én kipróbáltam a lenmagpelyhet is, de a fiam kipattogott tőle. A lenmagpehelyből kiáztatható egy kocsonyás anyag, amit sütésnél tojásfehérje gyanánt lehet használni.

2012. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KEDVES UTOLSO!

lEIRNAD NEKEM, HOGY KELL KESZITENI A LENMAGPEHELYBOL A KOCSONYAS ANYAGOT? tI HOGY SZOKTATOK CSINALNI?

kOSZONOM NAGYON SZEPEN ELORE IS!

2012. nov. 27. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A lenmagpehelyből fogtam egy marékkal és beletettem annyi vízbe, ami éppen ellepte. Aztán vártam. Úgy emlékszem, 1-2 óra alatt kiázott belőle ez a kocsonyás anyag. Akkor leszűrtem és kész.
2012. nov. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2012. nov. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!