Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van tuti tippetek itatópohárra?

Van tuti tippetek itatópohárra?

Figyelt kérdés
Már rengeteg kipróbáltam: Avent, MAM, Nuk, Nuby, vagy ömlik és minden elázik a pelenkázótáskában vagy semmi nem jön belőle és koszos kézzel turkálok benne a játszótéren mire bonyolult csavarásokkal ki tudom nyitni.
2012. nov. 14. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hajlandó itatópohárból inni a kisfiam. Így ami jól bevált az a Kubu Water üvegje. Van benne egy szelep ami miatt nem ömlik belőle az ital, ha felborul sem folyik ki. Pár használat után kidobható, nem egy hatalmas befektetés.
2012. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Nekünk volt a második és a harmadik a favorit. Nem folyat, teljesen jó és imádja a babám.

most a libero pontjaimat ismét egy olyanra váltom be, mint az utolsó.

De minden tommee tippee nagyon jó

2012. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

fiamnak ez vankb 1,5 éves kora óta

ez tuti nem csöpög,nem folyik,könnyű inni belőle

most már három éves a fiam,de ez van éjjelre az ágyába betéve,ha szomjas kiszolgálja magát.nekünk nagyon bevált

volt szívószálsa canpol kulacs,azt is szerettük,csak abból éjjel nem tudott inni,mert fekve abból nem lehet.volt puhacsőrös csöpögésmentes is,na abból orrán száján ömlött,főleg miután rájött,hogy ha hozzányomja valamihez,folyik.

szóval nekünk ez vált be

2012. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fúú nekünk ez a fajta MAM van de a guta megüt vele. Orrán száján folyik!

[link]

Én a tommee tippee-t fogom megpróbálni!

2012. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Tommee Tippee.Nem folyik,nem csöpög.Cumisüveget is használtunk.Nagyon szuper!Én is a kódokért rendeltem a Liberótól!:)
2012. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!