Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon hisztis! Mit tegyek?...

Nagyon hisztis! Mit tegyek? 1éves lessz a kisfiam, de kb 1-2hete rettentö eröszakos, hisztis, durva.

Figyelt kérdés
nem történt semmi ojan,ami ennyire befojásolhatta volna!ha nekiáll örjöngeni,fesziti magát,rug,csip,pofoz,ordit közben,és bármit teszek nem fejezi be!már bevásárolni is alig merek elmenni vele!én tehettem rosszat?vagy mitöl lehet?minden tanácsot,tapasztalatot szivesen fogadok!
2009. aug. 14. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Korán kezdődő dackorszak. Nálunk is ez van. Csak tényleg azt nem tudom, hogy a verekedést honnan szedte az én fiam is, mert biztos, hogy senki soha nem bántotta, és nem is látott ilyesmit se tévében, se máshol. Én meg szoktam fogni a kezét, és addig nem engedem el, akárhogy ordít is, amig el nem felejti a verekedést. A földhöz vágom magam, úgy hisztizek - című történethez meg nem vagyok közönség, egyszerűen kimegyek. Amikor még nem gőzölt be teljesen, akkor csak látványosan nagyon elszomorodom - ejtek néhány műkönnyet is:). Ez mostanában egyre gyakrabban hat.

Remélem az, hogy másfél helyett egyévesen kezdte, azt jelenti, hogy hamarabb túl is lesz rajta, és nem azt, hogy akkor most ez lesz kétéves koráig...

2009. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ment a hiszti rendesen ennyi idősen. aztán most alábbhagyott. náha jön a földrefekvés, ha vmi nem tetszik, de kezdi megérteni, h vannak határok. kitartás, határozottan jobb lesz pár hónap múlva:)
2009. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fiam is borzasztó hisztis de bármit csinálok folytatja.:( már mindent próbáltam,hiába
2011. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!