Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kőbányán ismertek valamilyen...

Kőbányán ismertek valamilyen rendszeres babás programot? (baba- mama klub, torna, zenés foglalkozás, játszóház, stb. )

Figyelt kérdés

Az én babám 10 hónapos, és úgy vettem észre igényelné a társaságot. Ezért keresek valami jó helyet. A többi kerületben találtam jó pár ilyesmit, de nem szeretnék messzire utazni. Esetleg a szomszédos kerületek még szóba jöhetnek.

A facebook- on nincs a X. kerületi kismamáknak esetleg valamilyen csoportja?

Köszi a válaszokat!



2012. nov. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2012. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menőmanótorna csütörtökönként a Patakiban (vagyis már Kőrösi:D), 9.15, 10.05, 11.00. Babamamajóga a Szent László téren ( [link] ). És néha szokott lenni ringató, de az nem rendszeres.


Mi a menőmanótornára jártunk a fiammal, és oda fogunk a lányommal is:)

2012. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, játszani játszóházba a Sárkány centerbe szoktam vinni a fiamat, vagy a Sugárba, az keddenként féláron ment:)
2012. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem össze lehetne hozni egy ingyeneset. Míg a gyerekek játszanak egymással addig az anyukák beszélgetnek. Persze közben a gyerekekre is figyelnénk.
2012. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én benne lennék. Állítólag Újhegyen is van valami baba- mama klub, de nem tudom a részleteket.

Mi néha a MÜPA- ba járunk babakoncertre hétfőnként, 500 Ft a belépő. Igaz könnyebben elindulnánk, ha közelebb lenne, és mondjuk nem délelőtt, amikor beleesik az alvásidőbe, de azért egynek jó.

2012. nov. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!