Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány babát terveztetek és...

Hány babát terveztetek és végül mennyi lett?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
2-t végül 1.5 lett mert az egyik halva született - nem tudom, hogy most számoljam-e vagy sem :S
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2-őt szeretnénk. De még csak egy van, valószínű nem is lesz több az anyagiak miatt. Neki mindene meg van ami kell, mindent megadunk neki. 2-nek már nem biztos, hogy mindenre jutna. Gondolni kell a jövőre is, iskola, esetleg lakásba segítés.
2012. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hármat terveztünk, kettő lett és nem is lesz több, hacsak védekezés mellett be nem csúszik. Volt három sikertelen terhességem is kórházzal, műtétekkel, többször nem szeretnénk átélni.
2012. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-at, és 3 lett. :)
2012. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2-t terveztünk.Kettő lett.Mostani anyagi helyzetünket,lakást stb. nézve jöhetne a harmadik,de a jövőre is gondolni kell.3 hónapos és 3 évesek a lányaim.
2012. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Ennyire elanyagiasodott a világ, hogy szeretnétek még gyereket, de a pénzre hivatkozva erről lemondtok? Ha csak nem étel- vagy alapvető ellátás problémát okozna,akkor ennek egyáltalán nem látom értelmét,ha amúgy szeretnétek!? Jövő... Szerintetek (akik ezt írták) nem érne százszor többet annak a gyereknek egy testvér,minthogy most egy vagy két millát tudtok adni a házába? Egy gyereket amúgy is az önálló életre kell nevelni,ha külön akar menni a szülőktől,akkor teremtse meg magának stb legalább értékelni fogja...stb és nem is részletezem tovább a véleményem,csak muszály volt megszólalnom,hátha ennyi gondolat is elég azoknak,akik a pénznek/anyagi világnak fejet hajtva mondanának le az álmaikról! Ne tegyétek,hisz Ti is tudjátok legbelül,hogy nem az a lényeg,sőt!:)

Kedves Kérdező,bocsi az offért!

2012. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Az utolsó választ én is írhattam volna, teljesen igazat adok Neked, 6-os.

2012. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

én kettő gyerkőcöt szeretnék, az első most van úton :)

meglátjuk mit hoz a jövő.

engem nem tartanak vissza az anyagiak, remélem úgy alakul majd minden, hogy a tesó is zöld utat kaphasson :)

2012. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát én úgy 7-8 évvel ezelőtt egyet sem szerettem volna, végülis meggondoltunk, és lett 1 lányunk. Az ő 3 éves koráig biztos voltam benne, hogy 1 gyereket szeretnék ( a férjemnek mindegy volt), én is egyke vagyok és úgy gondoltam, hogy így a legjobb. Aztán megváltoztak az érzéseim, szerettünk volna még egy gyerkőcöt, így megszületett a fiunk is. Szóval most azt mondom, hogy kettőt szerettünk volna, és ennyi is van. :) De van pár évem, hogy meggondoljuk magunkat, akkor akár még 3 is lehet. Bár mivel tényleg nagyon elanyagiasodott a világ, úgy gondolom, hogy emiatt nem lesz több, szeretnénk ennek a kettőnek mindent megadni, nem akarom, hogy bármit is nélkülözniük kelljen.
2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

4-et, ebből 3 van. A legkisebb 6 hónapos.

3fiú anyukája

2012. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!