Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mielőtt babát terveztetek Te...

Mielőtt babát terveztetek Te megcsináltattad a torch vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt kiírta a dokim.

Előtte nem tartottam szükségesnek, de ha tudtam volna, hogy van ilyen, lehet megcsináltattam volna és nem teszem ki magam ennyi idegnek miatta.

A CMV pozitív lett és genetikára jártam miatta 8-10 hétig, mert folyton rossz vizsgálatot csináltak, mire 32 hetesen kiderült, hogy semmi baj nincs, már régen átestem a CMV-n.

Az a baj, hogy elég drága vizsgálat.

Terhesség elején meg amúgy is (12. hét környékén) meg szokták csinálni.

2012. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MA kérdeztem a dokit és azt mondta nem kötelező de érdemes megcsináltatni és ingyenes. 3 hét mire meglesz az eredmény., majd májusba tervezzük az első babát. Még várok a rákszűrés eredményemre ami 15 én lesz meg, utána lehet erre elmenni
2012. febr. 2. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ingyenes? Akkor szerintem mindenképpen csináltasd meg. Felesleges idegtől kíméled meg magad.
2012. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg
2012. febr. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!