Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem vezeték neve Nyúl!...

A férjem vezeték neve Nyúl! Nem fogják csúfolni a kislányunkat a vezeték neve miatt? Milyen keresztnév illik a Nyúl vezeték névhez?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én családnevem is ez. :) És igazából nem csúfoltak miatta. Tesóimat sem. :) Bár bevallom régen nem szerettem hogy ez a nevem, de aztán kamasz koromtól már semmi bajom nem volt ezzel. Nyuszinak, Nyuszkónak szólítottak sokat, sőt Nyúlnak is, de ez sem zavart, kedvességből hívtak/hívnak így. Egyszer mikor mérges voltam még vérnyúlként is emlegettek!!!! :-D Szóval ne aggódj. Ha nem Lilit adtok, vagy hasonlót, szerintem nem lesz gond. A Nyúl Lili vagy Nyúl Tamara elég idétlenül hangzik. Valami egyszerűbb név, mint pl Ágnes, Krisztina, Anett, Ildikó, Hanna szerintem illik hozzá. ;)

2012. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen nevet adsz a gyerekednek, ha nem tudják az miatt csúfolni akkor megteszik másért. Ők már csak ilyenek.
2012. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Retkes név sokkal rosszabb :) :O
2012. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogják, max. becenevet fog kapni, de nem gáz!

Nekem van Bugyi, Kormos és Cigány vezetéknevű ismerősöm, de csöppet sem furcsa.

2012. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van Ondó vezetéknevű ismerősöm,illetve volt mert a fiatalabb családtagok más vezetéknevet vettek fel.


Szóval a Nyúl egy komolyabb keresztnévvel egyáltalán nem gáz!Szerintem

2012. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ondó az tényleg LOL :D

[link]

2012. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha kislány, akkor inkább irigységre adhat okot a többi lány számára a vezetékneve, hogy mindenki Nyuszinak hívja.
2012. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Hát az én egyik legjobb baratnomet is Nyúlnak hívják :) és ot max.Nyuszinak szoktak hivni,ezen kivulvnem igazan csufoltak :)
2014. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Anyám második férjét (azóta már elváltak)xd Hála Istennek...xd Budi volt a vezetékneve...:D amúgy igen,csúfolni fogják,majd az általänos iskolás éveitöl kezdödöen. Sorry
2017. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
:(
2017. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!