Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne Ti, hogy oldjátok meg?

Érdekelne Ti, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mikor mentek bevásárolni és viszitek a babátokat a babahordozóban magatokkal, mit adtok rá? Vegyük pl a Tescot, nagyon meleg van bent.Ilyenkor leveszitek róla a kiskabátját vagy csak a cipzárját húzzátok le és a sapiját veszitek le a fejecskéjéről?Otthon hagyni nem tudom :( Másik, hogy rettegek valamit elkap még, de hát kell emberek közé is azért vinni,ágy értem nem csak séta a babakocsiban, lassan 6 hónapos.
2012. nov. 19. 22:33
 1/10 kíváncsicska ***** válasza:
3 hetes volt mikor vittük magunkkal vásárolni azóta is rendszeresen visszük.Eddig semmi baja nem lett ettől.Betegnek is csak egyszer volt beteg.Mivel izzadós baba le kellett vennünk róla mindent ami felesleges volt rá.A mai napig (1 éves) mikor vásárolni megyünk csak egy overált adok rá, mert azt kevesebb macera levenni visszaadni rá mint még 2 plussz réteget
2012. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig vittük mi is, de a nagyi szerint ne vigyük, mert még elkap valamit :) télen sok a beteg szerinte.Nálunk most nőtte ki az overálját, ezért én hosszú ujjú bodyra gondoltam, vékonyabb pulcsi és még arra egy kötött pulóver,harisnya, kantáros farmer.Van vékony kabátkája még azt, aztán azt levenném róla bent.
2012. nov. 19. 22:48
 3/10 Jégtánc ***** válasza:
Mindig leveszem a sapkát kabátot.Ne rettegj,előbb utóbb úgyis elkap valamit.Nem szabad túl aggódni,védeni.Azzal egyáltalán nem teszel jót sem magadnak,sem a babádnak.
2012. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne halgass a nagyira. Nem szabad a kicsit búra alatt tartani!! Annál nehezebben alakul ki az immunrendszere. Ha nagybevásárlásra viszed akkor az úgyis hosszabb idő, így a kabát sapi mindenképpen kerüljön le. Mi csak azt nem engedtük, hogy megnyalja a bevásárló kocsit, de ha aggódósabb vagy, lehet kapni drogériákban fertőtlenítő kendőt azzal töröld át azokat a részeket amit megfoghat.
2012. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már volt beteg, igaz láz és mindenfajta sírás nélkül.Egyébként, ha valaki rátüsszent, azt apa lezúzza.A múltkor egy idős bácsika egy szerintem alig párhetes baba mellett tüsszentett és csak úgy bele a nagyvilágba :(
2012. nov. 19. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha neked meleged van, neki is melege van, ha te fazol, o is fazik. Ha tulsagosan melege van, legalabb annyira veszelyezteted, mintha fazni hagynad. Annyi, hogy neki foleg meg 1 eves kor alatt, egy plusz reteg kell.

Ha nagyon beoltozteted, hogy a levegon ne fazzon meg, akkor annyira, amennyire kell, levetkozteted, ha betersz a boltba. Meg akkor is, ha par percre tersz be. En pl azon vagyok kiakadva, mikor latom, hogy toljak a babakocsiban a pici gyerekekeket az anyukak esik az eso, beternek a boltba, es nem hajtjak fel az esovedot. Persze vannak rajta lyukak, de egyszer ki kene probalniuk, milyen levegot szivnak a folia alatt a kicsik.

2012. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jégtánc ***** válasza:
Lassan 6 hónapos a babád,nem két hetes.Tényleg többet árt a túlzott védelem,mint használ.Sajnos tényleg vannak olyan emberek akik csak úgy a nagyvilágba tüsszentenek,de ezt úgysem tudjátok megakadályozni.
2012. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan bundazsákunk van, hogy két sor cipzár van rajta, amit nagyon mélyen le lehet húzni. Azt csak elég kicipzárazni, ha nincs alatta vastagon öltözve.
2012. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyszer előfordult velünk h félrenéztem és a tescos kocsi láncát rágcsálta mire észrevettem, semmi baja nem lett. Azóta még jobban odafigyelünk erre, de érdekes tapasztalat, pedig azon mennyi bacilus lehetett...

Kabát dolog: rétegesen öltöztetem és annyit veszek le, amennyit szükségesnek érzek, sőt én annyira megfázásparás vagyok h pl amíg eltolom a tejes, sajtos részlegek előtt és nagyon hidegnek érzem, arra az időre a fejére húzom a sapkát is, a férjem meg agyvérzik:-) Ki kell tapasztalni.

2012. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Februári volt a lányom, 2 hónaposan már vittem a Westendben, ruhát kellett vennem, mert minden vagy nagy volt, agy kicsi.

Tescoba is vittem bevásárolni, nem volt kire hagyni!

Soha nem kapott el semmit!

Overál, alá egy body és egy rugi, a boltban pedig kicipzároztam, sapkáját levettem.

2012. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!