Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának javaslatra...

Akinek a babájának javaslatra írják ki a Milumil Pepti Plusz 2 es tápszert annak így egy doboz mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van kimaradva több dobozzal át akarja adni de szeretném tudni hogy így neki mennyibe került hogy reális áron vegyem át tőle!
2012. nov. 20. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
250 ft gasztroenterológus javaslattal.
2012. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Allergiás a lányom, 90%-ra kb. 200 Ft egy doboz.

Igaz, nekünk nem jött be, mert attól is kipirosodott a szája körül. Én elajándékoztam, eszembe se jutott volna pénzt kérni, odaadtam a gyerekorvosnak, hogy ajándékozza el a bontott csomagot, amiből egy adagnyi hiányzott...

2012. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, ez kb. fél éve volt, azóta biztos árat emeltek. :o/

második

2012. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért az más ha bontott a doboz, meg ha érintetlen.
2012. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ok, akkor a bontatlanért 200 Ft-ot el lehet kérni. :o)

Nem tudom, az ismerős hány dobozzal tankolt fel, de 5-6 doboz alatt én így se kérnék semmit az tuti, ha meg jó ismerős az illető, akkor amúgy se semmit.

Valahogy én azt az elvet vallom, hogy amit csak lehet, ajándékozom, mi is sok mindent kapunk ajándékba, így ez kiegyenlíti egymást. Sőt...

2012. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 214 ft-ot fizetünk 1 dobozért (gasztrós ajánlással)

Amúgy majdnem 2000 Ft egy doboz :(


Szerintem 200 ft-nál többet ne adj érte :)

2012. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs gasztrós ajánlásunk mégis 250 ft egy doboz. gyerekorvos kiadja így is. Bár nekünk 0 + ilyenkor még kiírhatja 90 % osra?
2012. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt háziorvos is felírhatja 90%-os támogatással. 1 éves kor felett gasztroenterológus ad javaslatot, ezzel szintén felírhatja a háziorvos támogatással.
2014. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!