Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az a fehér pötty a...

Mi lehet az a fehér pötty a babám nyelvén?

Figyelt kérdés
Kisfiam még csak egy hetes,kizárólag anyatejes baba.Cumisüveget nem használunk,cumi is csak 1-2 alkalommal volt a széjában,de nem igazán tetszett neki,ezért nem is erőltettük a dolgot.Nagyon figyelek arra is,hogy a mellemet tisztán tartsam.Minden szoptatás előtt megmosakszok.Ma reggel vettem észre egy pici fehér pöttyöt a baba nyelvén.Először arra gondoltam,hogy csak tejmaradvány,amit visszabukott,de később megnéztem és még mindig ott van.Eszembe jutott,hogy esetleg szájpenész,de úgy tudom,hogy annak nem ez a tünete,hanem az egész szájat/nyelvet beterítő fehér váladék.Akkor viszont mi lehet ez a fehér pötty?Ma jön hozzánk a védőnő,mindenképp meg fogom mutatni neki,de addig is jó lenne kapni valami információt,hogy mégis mi lehet ez!

2012. nov. 20. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szájpenész lesz. Először csak kis helyen jön ki, aztán terjed. Rózsamézzel kenegesd, ha nem múlik el tőle akkor az orvos ír fel mást, azt a gyógyszertárban keverik.
2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!