Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik a babátok?

Miben alszik a babátok?

Figyelt kérdés

Mi Pesten lakunk a szüleim tőlünk 100 km-re. Nemsokára fogunk menni hozzájuk, miben aludjon a kicsi? Ott nincs kisgyerek,kiságy sincsen. Arra gondoltunk veszünk ilyet:


[link]



de ebben aludhat akár 2-3 éjszakát a gyerek? Másfél 2 hónapos.


2012. nov. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Utazó ágy!

Szerintem amit belinkeltél nem túl kényelmes! :S

Nekem utazó ágyam van, ha megyünk el abban alszik... a baba elalszik bárhol! :)

2012. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utána nézek, de mégis mi a különbség az utazóágy és a járóka között? :)
2012. nov. 20. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez matrac nélkül nagyon kényelmetlen lehet.vegyél inkább utazóágyat.de ha viszed a matracát,és belefér,akkor jó ez is.
2012. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem mi a különbség, de utána is néztem :) köszi a választ :) van különbség az tutkó :))))
2012. nov. 20. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy ilyet vegyetek, ez kisebbre csukható, nyaralásnál jól jön, könnyen szállítható!

Gondolom veszitek a babakocsit, abban is aludhat!


Barátnőm fia a Maminál bőröndben aludt! A babakocsinak csak hordozó, és sport része volt, a hordozóban utazott, sétált a baba kint.

Nem vicc, a nagy böröndöt kinyitotta, tettek bele egy nagy párnát, és abban aludt, csak egy idő után kinőtte a bőröndöt:)))

Na akkor adtam nekik az utazóágyat.


Látod, mindent meg lehet oldani:)))

2012. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább utazóágyat, mint járókát, de mi nem így oldottuk meg.

Nekünk is 100 km-re laknak a szülők és Ők vettek egy olcsó kiságyat és egy olcsó matracot. Kb. annyiba került mint az utazóágy. Gondolom Ti sem egyszer fogtok menni. A mi lányunk 3 hónapos és jövő héten már harmadszor megyünk. Később jó lesz a többi unokának is. Igaz ehhez az is szükséges, hogy legyen hely a szülőknél.

2012. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van utazóágy is, a szüleimnél sima kiságya is a kicsinek. Ha sokszor mentek, az utazóágyba én vágatnék egy matracot is, mert kényelmesebb (mégis könnyebben eltárolható így, mint egy összeszerelt fix kiságy). Másrészt, ha esetleg a fűtés nem egyenletes, a hűvösebb órákban mégsem olyan közel alszik a padlóhoz a kicsi. (a szüleimnél ez gond, mert alattuk pince van és hűvös a padló)
2012. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!