Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meglepetés kockás Fisher...

Meglepetés kockás Fisher price játék közül melyiket érdemes 6 hónap körülinek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A vonatossal gondolom még annyira nem tud játszani, bár a bizgentyűk biztos jók azért, az autóson nincs annyi minden, de talán jobban tudja használni most.

Nektek melyik jött be?


2012. nov. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen a vonatosra szavazok.Szerintem az izgalmasabb lehet neki. Nekünk az elsőhöz hasonló van,csak hajósban.Hát nagyon nem köti le a kisfiamat,pedig ő is 6 hónaposan kapta.Most 10 és még mindig nem játszik vele.A kockákat fürdéskor használjuk,játéknak és kb. ennyiben ki is merül.
2012. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak a vonatost még nem tudja tologatni, bár majd fogja előbb utóbb :)

bár érdekesnek tűnik mind a kettő

2012. nov. 20. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
fantasztikusak ezek a FP játékok.6 hónapos kortól ajánlják a legtöbbet,de játszani csak hónapokkal később fognak vele...az én babám is 6 hónapos lesz karácsonykor,én FP Jumperoot vettem neki,remélem tudjuk majd használni,itt azt írták abba már bele lehet tenni 5 hónaposan.Gondolkodtam még a sütibödönön,de barátnőm kisfia 15 hónapos,és még most sem tud vele játszani.
2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sütibödönöm van :)

a kockák tetszenek neki, rágcsálja, fogdossa, tanulmányozza őket. a hangja a bödönnek bejön, meg ahogy villog az orra, de az énektől megijedt, lehet hangos volt, de úgy összességében tetszik neki.

Rendeltetésszerű játék még majd később lesz :)

De a formákat egymásra tettem lerombolta, ahogy odahadonászott. Szerintem jó lesz ez a bödön, de gyereke válogatja kinek mi jön be és mikor.

2012. nov. 21. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!