Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókás tapasztalatokat...

Járókás tapasztalatokat megosztanátok? Milyet érdemes venni? Mikortól használta a babátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Másfél éves a kislányom és a mai napig is használjuk.Nyugodtabb vagyok ha benne van, amikor nem tudok rá kellően odafigyelni pl.: elmegyek gyorsan lezuhanyozni, a teraszon teregetek egy adag ruhát.Szépen eljátszik ott, arra a kis időre. 2 hónapossan tettem bele először.Ha benne volt ide-oda húztam a konyha és a nappali között.Egy évesen már leszerelte a férjem a kerekeket.Már nem használjuk annyit, de nekem az egyik olyan dolog, amit nagyon kihasználtunk.Persze korán kell beleszoktatni, mert pl.: egy 7-8 hónapos baba, először már nem akar benne lenni.100x100 cm a miénk és fa.
2012. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Akkor érdemes venni, ha 2 szintes lakásban laksz, és mondjuk fel kell szaladnod valamiért, a gyerek biztonságban legyen, bele rakod arra a 5-10 percre.

1 szintes lakásba felesleges, mert ott a kiságy, ahovà betudod rakni!


Hálós járóka teljesen jó, mind ugya az, csak más minta van rajt, kinek mi tetszik, azt veszi!

2012. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekünk utazóágy van a nagyszobában,bőven megteszi arra a pár percre míg beleteszem ha valami olyan dolgom van.Nem feltétlenül van szükség rá.9 hónapos most a lányom.
2012. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi egy sima másfél szobás lakásban lakunk, és fogunk venni. Hogy milyet, még nem tudom, de én imádok főzni, nem akarom kiadni a kezemből, és szeretném látni is közben a picit. Én 3 hós környékén szeretném majd hozzászoktatni.


Első: tudnál linkelni boltból képet, leírást, milyen a Tiéd? (Csak mert 3 hósan még nem akarnám nagyon lent tartani.)

2012. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

[link]

2012. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszi! Ez pont olyan, amilyet elképzeltem! Sűrű a rácsozása? Van olyan sűrű, mint a kiságyé? (CSak hogy a buksit ne tudja közéje nyomni...)
2012. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekünk a hálós járókát azért nem ajánlották,mert egyrészt nem lát ki belőle,másrészt meg amikor állni,járni tanul,nem tud megkapaszkodni.a 100×100-as nem kicsi?én is emelhetőre gondoltam mindenképp.
2012. nov. 16. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van:


[link]


állítható, és pár napos kora óta óta használjuk (emeletes ház). Annyi, hogy ha egészen kicsi korától akarod használni, akkor kell bele vágatni matracot, mert amit adnak hozzá az elég vékony és nem alvásra meg fekvésre való. Ez szinte mindegyik járókára igaz. A lányom 7 hónapos, még nem áll vagy ül, csak forog meg kúszik, úgyhogy mi még mindig a méretre vágott kókuszmatracot használjuk. Majd ha leengedjük, és már biztosan ül meg áll, akkor jöhet a vékonyabb matrac.

2012. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hálós járókát soha,mint egy kalitka

a 100x100as fa járóka már jobb de és olcsóbban vettem újonnan xxl babakarámot. Nagyon hasznos. 8 elemes és ha csak kis helyen kell 2 részre szedhető 2 helységben vagy udvaron és bent. Csak ajánlani tudom.

2012. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2-3 hósan már benne volt a játszószőnyegével. egyszerűen imádta, ha közelítettünk felé már fülig ért a szája. nagyon hamar megszokta 3 hósan már vagy 40-50 percet elvolt benne egyedül, imád benne most is kuckózni, végül nagyiékhoz is venni kellett, annyira járókás lett. :)Emelhető laposat vegyél, az pici kortól jó és nem rohad le a hátad hajolgatáskor.

Nekünk a kindermöbel netes boltból van, nagyon olcsó és házhozszállítják lapra szerelve, ráadásul ezer féle van.

asszem kindermobel.hu

2012. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!