Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam a kiságyába...

Hogyan szoktassam a kiságyába a 2 hónaposomat, ha az utóbbi 1-2 hétben csak a mi ágyunkban volt hajlandó aludni éjjel (nappal pedig szinte csak kézben, vagy nagy ritkán babakocsiban)? (Nem kell mondani, tudom, hogy mi rontottuk el. )

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a linkelések azért születnek, mert szerintem jó tudni, hogyan "működik" egy csecsemő. És mert sokszor nem mindegy, hogy honnan kapja az ember az infót, és kompetens oldalról olvasni "meggyőzőbb" lehet a bizonytalankodóknak.

Mert azt gondolom, hogy mindenki szabadon dönt, hogyan neveli, szoptatja, altatja... a gyerekét, ha tisztában van az információkkal és azok tudatában dönt.

Semmiképp sem az a cél, hogy a baba egyáltalán ne sírjon. Sőt. Amelyik baba így vezeti le a stresszt, annak meg kell adni a lehetőséget. Viszont: nem mindegy, hogy magára hagyva üvölt- e a kicsi, beletörődve egy idő után, hogy úgysem érdekel senkit, vagy a szülője támogató együttérzése mellett. Mert van különbség.

2012. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Te vagy az anyja ,találd ki, próbálj meg még több mindent, de ne hagyd sírni ,szenvedni a saját gyereked!
2012. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezek a linkek szerintem is hasznosak. És a sírni hagyás nem ugyanaz, ha próbálkozol, ringatod, szopiztatod


a sírni hagyás az, amikor magára hagyod a szobában, ágyban, azaz nem vagy mellette.

2012. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!